0 800 217 887
0 800 752 180 всеукраїнські номери
(044) 364 49 91 для міста Київ
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Вхід в кабінет

Здавання калу

Аналіз калу в більшості випадків роблять без спеціальної підготовки пацієнта. Кал збирається після довільної дефекації, він не повинен містити сторонніх домішок, таких як сеча, дезінфікуючі засоби та ін. Не береться на дослідження кал після клізми, застосування ректальних свічок, прийому проносних засобів чи барвників, касторової олії чи вазелінового масла, настою беладони, а також пілокарпіну, препаратів заліза, вісмуту, барію та ін.

 Рекомендується:

• за 2−3 дні перед збором калу для дослідження уникати прийому лікарських препаратів, що змінюють характер калу і викликають функціональні порушення шлунково-кишкового тракту.

• заздалегідь придбати в будь-якому з відділень МЛ ДІЛА спеціальний набір або контейнер, що відповідає вашому дослідженню, для самостійного збору, який забезпечує стабільність біоматеріалу і гарантує якість результату. Чітко дотримуйтесь інструкції, отриманої у відділенні МЛ ДІЛА.

• контейнер потрібно доставити у відділення МЛ ДІЛА протягом 2 годин після збирання калу.

Пам'ятайте! Прийом будь-яких медикаментів, паління, вживання алкоголю, кави може вплинути на результати лабораторних досліджень.

0
Завантажте наші додатки
для iOS та Android

На початок