гаряча лінія для пацієнтів
icon
0 800 217 887
7:00 - 20:00
Консультація лікаря для пацієнтів
icon
0 800 219 696
7:00 - 20:00
гаряча лінія для лікарів
icon
0 800 752 180
7:00 - 20:00
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ

Лабораторія онкогематології

Досліджує злоякісні захворювання кровотворної та лімфоїдної тканин, які входять до шести найпоширеніших пухлин людини.

Важливими критеріями успішного та ефективного лікування є точна та ретельна діагностика з використанням  комплексного консенсусного підходу та сучасних лабораторних можливостей. Кожен зразок розглядається командою фахівців, які оцінюють властивості пухлинних клітин на стику спеціальностей та формують заключення згідно сучасної класифікації ВООЗ з урахуванням індивідуальних особливостей та факторів прогнозу.

Основні напрями діагностики:

  • Імунофенотипування методом проточної цитометрії оцінює окремі клітини в суспензії на наявність та відсутність специфічних антигенів (фенотип).
  • Цитоморфологічний аналіз клітин периферичної крові як перший та необхідний крок оцінки функції кровотворення. При встановленні порушень у системі кровотворення - дослідження кісткового мозку.
  • Мієлограма - морфологічний аналіз клітин кісткового мозку та визначення процентного вмісту формених елементів кісткового мозку з одночасною оцінкою рівня кровотворення дозволяє встановити стан кровотворення, ураження кісткового мозку при гематологічних захворюваннях та метастазуванні злоякісних пухлин.
  • Цитохімічні реакції, імуногістохімія, традиційна цитогенетика, флуоресцентна гібридизація in situ (FISH) та молекулярно-діагностичні тести.
     

Фахівці з онкогематології виконують діагностичні дослідження при наступних захворюваннях системи крові та лімфоїдної тканини:

  • лімфопроліферативні захворювання (неходжкінські лімфоми, хронічний лімфолейкоз, волосато-клітинний лейкоз);
  • плазмоклітинні дискразії;
  • гострі лейкемії;
  • моніторинг реакції на лікування, включаючи виявлення мінімальної залишкової хвороби (MRD);
  • хронічні мієлопроліферативні захворювання (хронічний мієлолейкоз, мієлодиспластичний синдром (МДС)).
     

Дослідження є важливими в таких клінічних ситуаціях:

  • лімфоцитоз;
  • моноцитоз та еозинофілія;
  • наявність атипових клітин або бластів у периферичній крові, кістковому мозку або рідинах організму;
  • плазмоцитоз або моноклональна гаммапатія (парапротеїнемія).
     

Проточний цитофлюориметр останнього покоління BD FACSLyric.

Оцінка властивостей пухлинних клітин проводиться на найсучаснішому проточному цитометрі BD FACSLyric, який відноситься до цитометрів останнього покоління Next Generation Flow™ (NGF) завдяки найвищому рівню стандартизації, з максимальною функціональною сумісністю, відтворюваністю та якістю.


У більшості пацієнтів причиною рецидиву є залишкові лікарсько-стійкі клітини - залишкова хвороба. Кількісна оцінка залишкових (після терапії) пухлинних клітин (MRD) стала стандартною процедурою для багатьох гематологічних неоплазій. З 2016 року необхідною умовою моніторингу MRD є проведення дослідження на проточних цитометрах рівня Next Generation Flow як єдине можливе рішення по досягненню необхідного рівня чутливості та подолання обмежень проточної цитометрії 1-го покоління (традиційної).

Лабораторія ДІЛА є єдиною лабораторією в Україні, яка використовує міжнародні протоколи Euroflow, що ґрунтуються на стандартизації кожного кроку процесу від підготовки проб до формування лабораторного висновка.

Керівники медичної лабораторії ДІЛА

Шановні партнери, для нас принципово важливо забезпечувати нашим Партнерам можливість використовувати у своїй практиці унікальний лабораторний продукт високої якості. Тому ми відкриті для співпраці і готові брати участь у розвитку та зміцненні позицій Вашого бізнесу на ринку України.

Бабич Олексій Володимирович

Генеральний директор

Старухіна Леся Миколаївна

Виконавчий директор

Сідорова Ірина В'ячеславівна

Медичний директор

Ліцензії та сертифікати Всі ліцензії та сертифікати
Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому