0 800 217 887
0 800 752 180 всеукраїнські номери
(044) 364 49 91 для міста Київ
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Вхід в кабінет

Дослідження і ціни

Розділ «Дослідження і ціни» дозволяє не тільки швидко знайти інформацію про необхідні дослідження, а й підібрати оптимальний варіант комплексного обстеження. З цією метою розроблені спеціальні скринінгові Програми, спрямовані на оцінку стану здоров'я з метою раннього виявлення порушень. Своєчасна діагностика допомагає максимально швидко встановити точний діагноз при наявності захворювань, призначити адекватне лікування і уникнути можливих ускладнень.


Скринінгові Програми також мають більш низьку вартість в порівнянні з окремими видами досліджень та дозволяють заощадити до 15% на обстеженні. Вибрані дослідження одразу підсумовуються за допомогою калькулятора, що дозволяє легко вести самостійний підбір необхідних досліджень. При замовленні на суму більше 1500 грн виклик медсестри для взяття аналізів  вдома - безкоштовний тільки для м. Київ.


Звертаємо увагу клієнтів з м. Обухів на те, що у відділенні діє київський прейскурант.


Період виконання термінових досліджень вказаний за умови їх здачі в м. Київ у відділенні на вул. Підвисоцького, 6А. В інших відділеннях до вказаного терміну необхідно додати 7 годин.


Вартість преаналітичного етапу сплачується окремо.

Оцінити сервіс
Вибрані дослідження
Немає замовлень
Завантажте наші додатки
для iOS та Android

На початок