Заповнюйте анкету-направлення для обстеження на COVID-19 ПЛР онлайн - заощаджуйте 10 хвилин на обслуговування у відділенні.

×
(098) 594 00 22 (095) 594 00 22 (093) 594 00 22
0 800 217 887 (044) 364 49 91
0 800 752 180
Виділена лінія COVID-19
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Вхід в кабінет

Дослідження і ціни

Розділ «Дослідження і ціни» дозволяє не тільки швидко знайти інформацію про необхідні дослідження, а й підібрати оптимальний варіант комплексного обстеження. 

Строк виконання вказано для кожного дослідження і розраховується з часу реєстрації замовлення.  З об'єктивних причин можлива корекція терміну видачі результатів (скорочення чи подовження).
Період виконання термінових досліджень для м. Київ вказаний за умови їх здачі у відділенні за адресою: вул. Підвисоцького, 6а.
Про повну готовність результатів досліджень ви дізнаєтесь з SMS-повідомлення.

Отримати результати можна на вказаний при реєстрації у відділенні е-mail, через функцію «Отримати результат», в особистому кабінеті, або у будь-якому відділенні МЛ ДІЛА

Вартість преаналітичного етапу сплачується окремо.
У відділеннях МЛ ДІЛА в м. Обухів, Бровари, Бориспіль, Боярка, Вишневе, Ірпінь та с. Білогородка, крюковщина і Софіївська Борщагівка діє київський прейскурант.


Увага! Дослідження на коронавірус можна пройти, скориставшись послугою "Виклик медсестри додому", або в окремих відділеннях ДІЛА в м. Київ, Кривий Ріг, Миколаїв, Одеса, Рівне, Дніпро, Львів. Перелік відділень та графік взяття біоматеріалу за посиланням.

Зверніть увагу! При замовленні послуги "Виклик медсестри додому" терміни виконання досліджень можуть бути збільшені до 4 годин порівняно із звичайними.

Оцінити сервіс
Вибрані дослідження
Немає замовлень
Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому