гаряча лінія для пацієнтів
icon
0 800 217 887
7:00 - 20:00
Консультація лікаря для пацієнтів
icon
0 800 219 696
7:00 - 20:00
гаряча лінія для лікарів
icon
0 800 752 180
7:00 - 20:00
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ

Лабораторія мікробіології

Вивчає бактерії та їхні властивості у різних середовищах організму шляхом їх виділення на поживних середовищах з метою постановки мікробіологічного діагнозу.

У лабораторії мікробіології понад 60 видів досліджень виконуються на обладнанні світових брендів Becton, Dickinson (USA)

Основні напрями діагностики:

 • бактеріологічні дослідження гнійно-запальних захворювань різних органів і систем організму;
 • виділення з біоматеріалу мікроорганізмів, їх ідентифікація та визначення чутливості до антибіотиків.
   

Автоматизована мікробіологічна система BD PHОЕNIX M50 (Becton, Dickinson, USA) призначена для швидкої ідентифікації та визначення чутливості до антимікробних препаратів клінічно значущих бактерій

Переваги:

 • унікальна технологієя ідентифікації є єдиною системою, що забезпечує поєднання такої широкої бази даних з найкоротшим часом отримання результату і найбільш точною ідентифікацією;
 • чутливість до антимікробних препаратів визначається в МІК (мінімальна інгібуюча концентрація антибіотика), яка пригнічує ріст мікроорганізму, що дає змогу підібрати оптимальну дозу антибіотика;
 • МІК антибіотиків дозволяє обирати між декількома антибіотиками антибіотик із найменшим МІК;
 • визначення різних маркерів резистентності (MRSA, VRE та ін.), продукції мікроорганізмами карбапенемаз, бета-лактамаз.
   

 

Автоматизована система BD BACTEC™
Найбільш чутлива флуоресцентна технологія, яка забезпечую високу точність і швидкість отримання результату. Повністю автоматична система, яка дає змогу швидко і достовірно виявляти збудників бактеріємій у крові та в інших стерильних рідинах організму людини.
Прилад призначено для постійного моніторингу гемокультур. Принцип його роботи зводиться до безперервного інкубування і якомога скорішого виявлення позитивних зразків крові, поміщених у флакон зі спеціальним середовищем.

 

Інкубатор СО2 (IGO 150 Jouan, Франція)

Функціональна система для створення підвищеного вмісту CO2 для росту вибагливих культур мікроорганізмів, які можуть не виявлятися при культивуванні у звичайних умовах, але є частою причиною захворювань дихальних і статевих шляхів.

 

Тест-системи для ідентифікації мікроорганізмів і чутливості до антибіотиків

Для ідентифікації мікроорганізмів використовуються тест-системи:

API (bioMerieux), що забезпечують максимальну специфічність і чутливість досліджень. Ідентифікація дріжджоподібних грибів до виду з визначенням чутливості до антибіотиків проводиться методом серійних розведень.

«MYCOPLASMA TEST» (BIOSYNEX, Франція) з високими аналітичними характеристиками для виявлення мікоплазм із чутливістю до антибіотиків.


Планується доповнення існуючої автоматизованої системи ідентифікації мікроорганізмів методом масспекрометрії Maldi Biotyper, Bruker і експертної системи BD EpiCenter.

 • Ідентифікація більше 1000 клінічно значущих мікроорганізмів
 • Висока специфічність
 • Середній час ідентифікації 10-15 хв
   

Лабораторія є лідером в Україні у сфері лабораторної діагностики анаеробних інфекцій. Постійно бере участь у міжнародних проектах з клінічних випробувань.

Керівники медичної лабораторії ДІЛА

Шановні партнери, для нас принципово важливо забезпечувати нашим Партнерам можливість використовувати у своїй практиці унікальний лабораторний продукт високої якості. Тому ми відкриті для співпраці і готові брати участь у розвитку та зміцненні позицій Вашого бізнесу на ринку України.

Бабич Олексій Володимирович

Генеральний директор

Старухіна Леся Миколаївна

Виконавчий директор

Сідорова Ірина В'ячеславівна

Медичний директор

Ліцензії та сертифікати Всі ліцензії та сертифікати
Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому