0 800 606 777
0 800 752 180 всеукраїнські номери
(044) 531 94 89 для міста Київ
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ

Новини

Ласкаво просимо до нових відділень у Києві!
04.09.2017
З радістю повідомляємо вам про відкриття нових відділень лабораторії ДІЛА у Києві! Знайти нас тепер можна за адресами: проспект Перемоги, 89 А та проспект Маяковського, 43/2.
Важливі зміни
30.08.2017
Ознайомтесь з тим, які категорії пацієнтів з 6 вересня будуть обслуговуватися у відділеннях МЛ ДІЛА поза чергою.
Що потрібно знати про амброзію людям з алергічними захворюваннями
18.08.2017
Період цвітіння амброзії найбільш небезпечний для людей, які мають алергію до пилку цієї рослини, яка вважається одним з найбільш активних і агресивних алергенів. Цей бур'ян росте повсюдно - і на пустирях, і в паркових зонах, і на садово-городніх ділянках, а тому уникнути зустрічі з нею в сезон цвітіння практично неможливо.
Для чого проводиться біохімічне дослідження крові?
15.08.2017
Біохімічне дослідження крові - універсальний метод лабораторної діагностики, що дозволяє оцінити роботу внутрішніх органів і систем організму, розпізнати порушення метаболізму
Запрошуємо відвідати нове відділення МЛ ДІЛА!
14.08.2017
Ласкаво просимо до нового відділення у Львові, яке відкрилося 14 серпня 2017 р. за адресою: вул. І.Франка, 80!
Лабораторія ДІЛА продовжує удосконалювати компетентність в області клінічних досліджень
08.08.2017
Медична лабораторія ДIЛА з 2001 року надає лабораторні послуги для проведення клінічних випробувань лікарських засобів провідним науковим установам, контрактним дослідним організаціям і фармацевтичним компаніям (PSI, Quintiles, Covance, PPD, Icon, Parexel, Servier, MSD, AstraZeneca, ROCHE і ін.), охоплюючи кожен регіон країни.
Суглобовий синдром. Як позбутися болю?
04.08.2017
Біль у суглобах - один з найпоширеніших типів хронічного болю і одна з провідних причин непрацездатності. Від болю у спині та суглобах щорічно страждає близько 90% дорослого населення і за кількістю випадків звернення за медичною допомогою суглобовий біль поступається лише простудним захворюванням.
Підготовка до щеплення: що потрібно зробити перед вакцинацією?
28.07.2017
Турбота про здоров'я дитини – це найважливіше завдання для батьків. І тому в кожній сім’ї завжди постає питання, як захистити дитину від інфекцій і зробити це безпечно? Загартовування та правильне харчування дуже важливі для розвитку та здоров’я дитини, вони сприяють зміцненню імунітету, але, на жаль, не захищають від інфекційних захворювань.
Яким повинно бути навантаження на серце?
18.07.2017
Одним з методів профілактики багатьох захворювань, особливо органів кровообігу, є фізичні навантаження. Однак у цьому питанні важливо не перестаратися, адже замість бажаного поліпшення можна отримати регулярну перевтому внаслідок підвищеної фізичної активності, яка навпаки сприятиме розвитку ускладнень і погіршить перебіг вже наявних хвороб.
Запрошуємо до нового відділення!
17.07.2017
Ласкаво просимо до нового відділення у Миколаєві за адресою проспект Миру, 17/7, яке вже готове обслуговувати клієнтів!
Вітамін D: вітамін або гормон?
13.07.2017
Загальновідомо, що вітамін D, перш за все, відіграє ключову роль в кальцієво-фосфорному обміні і впливає на мінеральну щільність кісткової тканини. Ці «класичні» функції дозволили застосовувати препарати вітаміну D для профілактики рахіту у дітей, а також для профілактики та лікування остеопорозу у дорослих.
Профілактичне обстеження: навіщо потрібна регулярна діагностика?
12.07.2017
Регулярна діагностика організму рекомендована ВООЗ як найбільш ефективний захід для профілактики захворювань і її слід проводити щорічно кожній людині. В такому випадку шанси виявити серйозне захворювання на ранній стадії істотно зростають, і, відповідно, підвищується ймовірність успішного лікування.
Статеві інфекції: кому вони загрожують?
10.07.2017
Інфекції, що передаються статевим шляхом (ІПСШ) - це група широко поширених в усьому світі захворювань, які передаються переважно під час статевого контакту. За статистикою ВОЗ кожний шостий житель земної кулі страждає на одну з ІПСШ. На сьогодні відомі понад 30 статевих інфекцій, більшість з яких є виліковними.
Графік роботи МЛ ДІЛА на День Конституції
19.06.2017
Шановні клієнти! До вашої уваги графік роботи відділень МЛ ДІЛА на День Конституції.
Вітаємо з Днем медичного працівника
16.06.2017
Шановні колеги! Лікарі, медсестри, акушерки і всі співробітники медичних установ, прийміть щирі вітання з професійним святом.
Дослідження і ціни
Наші Відділення
Отримати результат