Укр
icon
icon
7:00 - 20:00
Гаряча лінія для пацієнтів
0 800 217 887
Консультація лікаря для пацієнтів
0 800 219 696
Гаряча лінія для лікарів
0 800 752 180
Гаряча лінія для пацієнтів
icon
0 800 217 887
7:00 - 20:00
Консультація лікаря для пацієнтів
icon
0 800 219 696
7:00 - 20:00
Гаряча лінія для лікарів
icon
0 800 752 180
7:00 - 20:00
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Повернутися

Комплекс №201 "Діагностика порушень мікрофлори кишечника"

Змінити місто
Дослідження недоступне. Для оформлення змініть місто.
Фото - Комплекс №201 "Діагностика порушень мікрофлори кишечника"

Загальна характеристика

Мікрофлора шлунково-кишкового тракту – дуже важлива складова, яка допомагає підтримувати імунну системи людини. Порушення мікрофлори кишечника (дисбактеріоз) призводить до погіршення всмоктування та засвоєння їжі, а відповідно виникнення патологічних змін у всьому організмі.

Комплекс рекомендована людям будь-якого віку:

за наявності факторів, що сприяють порушенню мікрофлори:
-захворювання шлунково-кишкового тракту; кишкові інфекції;
-незбалансоване харчування, зловживання жирним, солодким, авітаміноз, моно дієти;
-лікування антибіотиками/гормонами/нестероїдними протизапальними препаратами;
-хіміо- і променева терапія;
-шкідливі умови праці: робота з лаками, фарбами, спиртами, лугами та ін.;
-часті стреси і переживання;
-для новонароджених - пізнє прикладання до грудей, тривале перебування в пологовому будинку, несприйняття грудного молока, раннє переведення на штучне годування та ін.;
-вікові зміни властивостей мікрофлори та ін.


за наявності симптомів, що характерні для порушення мікрофлори кишечника:
-метеоризм, дискомфорт та біль у животі;
-закрепи або діарея;
-печія або відрижка;
-зниження апетиту, нудота;
-неприємний запах з рота;
-слабкість, підвищена стомлюваність, головні болі.

Результати досліджень дозволять:

-оцінити стан мікрофлори кишечника, визначити ефективний для лікування антибіотик;
-оцінити функціональну діяльність шлунку та кишечника, виявити наявність запальних процесів і дисбактеріозу, прискореного проходження їжі через шлунок і кишечник, порушення всмоктування у дванадцятипалій і тонкій кишці;
-виявити паразитарні захворювання кишечника (гельмінтози, цисти, їх яйця і т.д) – за їх наявності.

Дослідження, які входять до складу комплексу

-Бактеріологічний посів + антибіотикограма калу на дисбактеріоз
-Копрограма

УВАГА! Для комплексу 201 потрібно доставити у відділення два окремих контейнера з калом (на бактеріологічне та цитологічне дослідження). Комплекс 201 доступний для замовлення тільки у відділенні ДІЛА за адресою: м. Київ, вул. Підвисоцького, 6А.

Біоматеріал для дослідження: кал (матеріал необхідно зібрати у 2 окремі контейнери, один з яких обов'язково має бути стерильний для бакпосіву).

*Вартість комплексів на регулярній основі до 10% нижча від сумарної вартості окремих досліджень, що входять до їх складу.

Відхилення будь-якого показника від референтних значень потребує консультації лікаря-фахівця.

Запитання щодо інтерпретації результатів досліджень ви можете ставити експертам з лабораторної діагностики компанії ДІЛА за тел. 0800 219 696
Важливо! Лікарі лабораторії ДІЛА не встановлюють діагноз та не призначають лікування, а лише можуть підтвердити або спростувати сумніви стосовно стану вашого здоров’я та порадити, до фахівця якого напрямку/спеціальності потрібно звернутися.

Правила підготовки пацієнта

кал

Умови підготовки (якщо інше не визначено лікарем):За 2 тижні Припинити прийом антибактеріальних, протигрибкових препаратів. За 3 доби Припинити прийом антибактеріальних препаратів, проносних засобів, клізм, свічок. Безпосередньо перед обстеженням Не вживати алкоголь. Не вживати продукти харчування, які посилюють бродіння в кишечнику.Особливості забору:Стерильний контейнер з герметичною кришкою можна придбати в аптеках або отримати у будь-якому відділенні ДІЛА (завчасно сплативши послугу "Взяття біоматеріалу"). Кал приймається тільки у спеціально призначених для збору біоматеріалу (калу або сечі) пластикових контейнерах з кришкою, які можна придбати в аптеках або отримати у будь-якому відділенні ДІЛА (завчасно сплативши послугу "Взяття біоматеріалу").Примітки:Доставити впродовж 2 годин у відділення ДІЛА за адресою: м. Київ, вул. Підвисоцького, 6а. Ознайомтесь з особливостями правил підготовки в закладці "ПРАВИЛА ПІДГОТОВКИ" на сторінці "ПАЦІЄНТАМ" , в інструкції до дослідження або зверніться до відділення ДІЛА. Рекомендовано: зберігання та доставка зразку у відділення протягом 2 год при +2...+25°С.

інструкція_калу_БАК.pdfінструкція_калу_цит.pdf

Правила доставки біоматеріалів до лабораторії

кал

Біоматеріал для дослідження: кал (бактеріологія). Тип пробірки, об’єм БМ в пробірці: Стерильний контейнер для збору кала. Умови доставки: Температура від 4 до 8 градусів, 4 год. Коментар: Увага! Для бактеріологічних досліджень калу потрібен окремий контейнер..

Біоматеріал для дослідження: кал (бактеріологія). Тип пробірки, об’єм БМ в пробірці: Стерильний контейнер для збору кала. Умови доставки: Температура від 18 до 25 градусів, 2 год. Коментар: Увага! Для бактеріологічних досліджень калу потрібен окремий контейнер..

У лабораторному довіднику можна ознайомитися з докладним описом дослідження

Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому