Заповнюйте анкету-направлення для обстеження на COVID-19 ПЛР онлайн - заощаджуйте 10 хвилин на обслуговування у відділенні.

×
(098) 594 00 22 (095) 594 00 22 (093) 594 00 22
0 800 217 887 (044) 364 49 91
0 800 752 180
Виділена лінія COVID-19
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Вхід в кабінет

Онкомаркер товстої кишки Tu M2-піруваткіназа (матеріал - кал)

Повернутися

Загальна характеристика

Більшість пухлин людини гіперпродукують пухлинну ізоформу М2 гліколітичного ферменту піруваткінази. Цей ізомер піруваткінази вивільнюється з пухлинних клітин і може бути кількісно визначений в біологічних рідинах. Концентрація пухлинного ізомера М2 в крові корелює зі злоякісністю пухлин. Кількісне визначення Tumor М2-РК в калі засновано на дослідженні за допомогою моноклональних антитіл , які специфічно реагують тільки з пухлинною Tumor М2- РК і не вступають в перехресні взаємодії з іншими изоформами піруваткінази (типу L, R, М1 і М2). Проведення скринінгу впливає на зниження смертності від колоректального раку. Виявлення та лікування аденоматозних поліпів товстої кишки є вторинною профілактикою виникнення колоректального раку. Дослідження Tumor М2-РК в калі - неінвазивне, не потребує підготовки, зміни харчування, відбір матеріалу самостійно пацієнтом – комфорт пацієнта. Дослідження високочутливе та високоспецифічне саме для колоректального раку, колоректальних поліпів.

Тип біоматеріалу та способи взяття:

Тип БМ
кал

Правила підготовки пацієнта

кал

Стандартні умови підготовки (якщо інше не визначено лікарем): За 14 дiб Виключити проведення інструментальних досліджень шлунково-кишкового тракту або медичних процедур, які можуть викликати механічні пошкодження слизової (наприклад, колоноскопія, ректороманоскопія, очищення кишківника за допомогою клізм і ін.). Не потрібно дотримання попередньої дієти.

У лабораторному довіднику можна ознайомитися з докладним описом дослідження

Ціна і терміни дослідження:

Назва дослідження
Ціна (грн.)
Термін
Терміново!
Вибрати
Онкомаркер товстої кишки Tu M2-піруваткіназа (матеріал - кал)
Ціна (грн.) 3675
Термін 7 дн.
Терміново!
Вибрані дослідження
Немає замовлень
Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому