0 800 217 887 всеукраїнські номери (044) 364 49 91 для міста Київ
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Вхід в кабінет

Подорожуючим в ОАЕ

15.07.2020

Дослідження «Коронавірус (SARS-Cov-2), COVID-19, РНК методом RT-ПЛР – якісний» для подорожуючих в ОАЕ.
 
Зверніть увагу! Якщо ви збираєтеся відвідати Абу-Дабі, Дубай або будь-яке інше місто Арабських Еміратів, то, на вимогу імміграційної служби ОАЕ, реєструватися на проведення ПЛР-дослідження на COVID-19 необхідно тільки на порталі COVID-19 SCREENING REGISTRATION (Purehealth).
 
Просто пройти дослідження в нашій лабораторії недостатньо та надати роздруковані бланки, необхідно пройти реєстрацію на вище згаданому порталі, аби при перетині кордону Ваші дані можливо було перевірити саме з порталу.
 
На цей же портал будуть завантажені ваші результати дослідження і при проходженні кордону офіцер імміграційного контролю буде бачити їх безпосередньо в системі.
 
Якщо у Вас виникли питання при реєстрації на Порталі, чи інші питання, просимо писати на адресу: customer.service@purehealth.ae.

Інструкція проходження дослідження

 • Зайдіть на портал COVID-19 SCREENING REGISTRATION (Purehealth), зареєструйтесь та проведіть оплату он-лайн за дослідження. В разі проблем при реєстрації чи оплаті, адресуйте їх на  Custoner service, клікнувши на жовте коло в лівому нижньому кутку «Speak to us». Ця тех підтримка працює в режимі 24/7.
 • Заповніть, роздрукуйте та підпишіть Анкету-направлення та Інформовану згоду
 • Або Ви також можете відправити заповнену Анкету-направлення на e-mail: flytodubai@dila.com.ua, а підписати її вже у відділенні ДІЛА
 • Якщо відправляєте на e-mail, вкажіть у назві файлу Ваше прізвище. 
 • Якщо виникнуть питання, телефонуйте на виділену лінію COVID-19: 0 800 752 180, (044) 364 49 91 Київ, 0 800 752 180 Регіони

Важливо!

 • Всі поля Анкети-направлення мають бути заповнені.
 • Якщо Ви направляєте Анкету e-mail, просимо це робити, як мінімум, за 2 год. до візиту у відділення лабораторії.
 • Номер Application #, який Ви отримаєте після успішної оплати на Порталі Pure Health Traveller Portal, обов’язково внесіть до Анкети-направлення у відповідну графу. Неотримання підтвердження може свідчити про відсутність реєстрації, а в цьому випадку Ваші результати не будуть завантажені на портал.
 • Підготуйтесь до проведення дослідження: 
  Біоматеріал для дослідження : Мазки із ротоглотки та носоглотки.
  Перед дослідженням (не менше ніж за 30 хвилин) не можна пити, їсти та чистити зуби. Важливо! За 2 дні до проведення дослідження не рекомендовано використовувати спреї або розчини для полоскання горла та мазі для носа, що містять протимікробні засоби.
 
Відвідайте одне з відділень лабораторії ДІЛА, де можна пройти дослідження. Детальний перелік відділень та графік прийому вказаний нижче.

Обов'язково вкажть співробітнику відділення, що дослідження проводиться з метою подорожі до Об`єднаних Арабських Еміратів.

Важливо!

У зв'язку зі змінами правил в'їзду до ОАЕ з 1 серпня 2020р, які були оприлюднені 28 липня 2020, на даному етапі спостерігається певна неузгодженість у  вимогах різних авіакомпаній до сертифікатів з результатами тестування на Covid-19. Для уникнення неприємних несподіваних ситуацій МЛ Діла наполегливо рекомендує Вам:

 1. Відвідати відділення для здачі зразка біологічного матеріалу. Найоптимальніший час планування візиту за 72 години до вильоту, щоб мати запас терміну дії сертифікату та уникнути поспіху у виконанні дослідження та завантаження результатів на порталі компанії Pure Health. Якщо у Вас є виняткові особисті обставини, довга подорож з пересадками, зверніться з порадою щодо планування візиту та готовності результату на адресу FlytoDubai@dila.com.ua.
 2. Замовити переклад результат тесту на бланку МЛ «ДІЛА» та роздрукувати його, оскільки деякі авіаперевізники його вимагають.  
 3. Роздрукувати результат англійською мовою, що надійде з порталу компанії Pure Health. (МЛ «ДІЛА» завантажує результат на портал Pure Health, після чого пасажир отримає його електронною поштою.)

Наразі команда МЛ «ДІЛА» докладає надзусиль, щоб отримати всю необхідну інформацію щодо термінів та умов надання результатів від партнерів та офіційних органів ОАЕ. З огляду на ці обставини рекомендуємо слідкувати за оновленням інформації на нашій сторінці. В разі виникнення питань, їх можна задати за адресою flytodubai@dila.com.ua

 • Для обстеження у відділенні з собою необхідно мати документи:
внутрішній або закордонний паспорт
- лист-підтвердження оплати на Порталі PureHealth з номером замовлення (Application #) – в роздрукованому або електронному форматі.
- заповнену Анкету-направлення та Інформовану згоду в роздрукованому вигляді, або завчасно відправити на e-mail: flytodubai@dila.com.ua
 • Вхід у відділення дозволено тільки в захисних масках.
 • Якщо Вам результат дослідження потрібен і англійською мовою, замовте переклад відразу при оформленні Замовлення за додаткову оплату (в Анкеті-направлення оберіть «Переклад результату дослідження на англійську мову»).
 • Обслуговування у відділеннях проходить в порядку живої черги.


Завчасно заповнена Анкета-направлення економить ваш час перебування у відділенні ДІЛА.

 

*Перелік міст та спеціально виділених відділень де можна пройти обстеження на COVID-19 методом ПЛР пасажирам, що відлітають до ОАЕ:

Місто Адреса відділення Графік прийому на дослідження
Коронавірус (SARS-Cov-2), COVID-19, 
РНК методом RT-ПЛР - якісний
Київ пр-т Голосіївський, 15
Пн-Пт:13-17
Сб: 12-15
Нд: 8-13
Одеса вул. Новосельского, 13 (Коблевська 2/4)

Пн: 07:00 – 09:00 (рекомендований час здачі зразку, якщо рейс запланований на середу)
Вт-пт: 13:00 - 17:00
Сб: 12-14
Нд: вихідний

Львів вул. І. Франка, 80
Пн-Пт13-16
Сб: 12-14
Нд: вихідний
Дніпро вул. Привокзальна, 4
Пн-Пт13-17
Сб: 12-14
Нд: вихідний
Миколаїв пр-т Миру, 17/7
Пн-Пт13-17
Сб: 12-14
Нд: вихідний
Кривий Ріг вул. В. Великого, 15
Пн-Пт13-17
Сб: 12-14
Нд: вихідний
Рівне вул. Д. Галицького, 1
Пн-Пт12-16
Сб: 12-14
Нд: вихідний

 

Важливо!

 • Обстеження пасажирів, що відлітають до ОАЕ проводяться тільки у вищезазначених спеціально виділених відділеннях.
 • Обслуговування відбувається у порядку живої черги.
 
 • Очікуйте на результат дослідження, що надійде Вам на вказаний при реєстрації e-mail, або заберіть його у відділенні після отримання SMS-повідомлення про готовність.
 • Результати Ваших досліджень також будуть завантажені на портал Pure Health та доступні для перевірки при перетині кордону в ОАЕ.
 
Відповідальність
 
Діагностика COVID-19 в лабораторії ДІЛА проводиться у повній відповідності до регламенту, що затверджений Наказом МОЗ України від 28.03.2020 № 722 (зі змінами згідно наказів МОЗ України від 09.04.2020 № 827, від 23.04.2020 № 953, від 24.04.2020 № 961, від 30.04.2020 № 994, від 12.05.2020 р № 1109, від 20.05.2020 р. № 1227, від 16.06.2020 № 1411) «Організація надання медичної допомоги хворим на коронавірусну хворобу (COVID-19)», згідно якого ДІЛА пройшла крос-валідацію з вірусологічною лабораторією Центру Громадського здоров’я МОЗ України щодо участі у проведенні досліджень на COVID-19.
 
Завантажте наші додатки
для iOS та Android

На початок