Заповнюйте анкету-направлення для обстеження на COVID-19 ПЛР онлайн - заощаджуйте 10 хвилин на обслуговування у відділенні.

×
(098) 594 00 22 (095) 594 00 22 (093) 594 00 22
0 800 217 887 (044) 364 49 91
0 800 752 180
Виділена лінія COVID-19
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Вхід в кабінет

Доступні 2 версії особистого кабінету:
НОВА ВЕРСІЯ
(у режимі бета-тестування*)

* В новій версії кабінету вже доступне створення онлайн замовлень та онлайн оплата. Нова версія працює в режимі бета-тестування у всіх відділеннях Києва та регіонах. Більше інформації тут. Беріть участь у тестуванні та надсилайте нам свій фідбек на адресу feedback@dila.com.ua.

Акції

Бажаєте дізнатися справжній рівень імунної відповіді до коронавірусу?
Дослідження «Коронавірус (SARS-CoV-2), COVID-19, антитіла IgG до S1 RBD кількісний, за стандартом ВООЗ» одразу покаже точну кількість антитіл у крові в істинних міжнародних одиницях
Готуємось до свят легко: ціну експрес-тесту на антиген коронавірусу знижено!
Незабаром до нас прийдуть довгоочікувані зимові свята і в нашому чек-листі вже з’являються передноворічні пункти: обрати подарунки, привітати друзів та колег, відвідати святкові локації, підготуватись до новорічного столу, спланувати святкову подорож
Запрошуємо взяти участь в спеціальній акційній програмі «Актуальні алергени» від  МЛ ДІЛА і бренду La Roche-Posay!
Оформіть замовлення на комплексне обстеження за пакетом «Актуальні алергени» в мережі медичної лабораторії ДІЛА, використовуйте промокод "promo-dila" та отримайте знижку 30% на дослідження.
Проект скринiнгової діагностики рідкісних захворювань (хвороба Гоше, хвороба Фабрі і мукополісахарідози всіх типів) у лабораторії Centogene AG (Німеччина) продовжено.
Компанія «Такеда Україна» продовжує започаткований спiльно з ТОВ «МЛ «ДІЛА»» проект скринiнгової діагностики рідкісних захворювань (хвороба Гоше, хвороба Фабрі і мукополісахарідози всіх типів) у лабораторії Centogene AG (Німеччина)*.
Пройдіть тестування на алергію online!
МЛ ДІЛА пропонує пройти унікальне тестування, яке дозволить зрозуміти, чи пов'язані наявні у вас симптоми з алергією, чи ні.
МЛ ДІЛА спільно з мережею «Аптека Доброго Дня» відновлює акцію для постійних клієнтів!
Подбайте про своє здоров'я і отримайте знижку на обстеження!
Вакциновані? Дізнайтеся точну кількість антитіл проти коронавірусу за спеціальною ціною!
В період з 14 по 31 грудня 2021р. в лабораторії ДІЛА за умови пред’явлення сертифікату вакцинації дослідження «Коронавірус (SARS-CoV-2), COVID-19, антитіла IgG до S1 RBD кількісний, за стандартом ВООЗ» можна замовити за спеціальною ціною
ЗНИЖКА на визначення нейтралізуючих антитіл IgG до COVID-19 (АКЦІЮ ДОСТРОКОВО ЗАВЕРШЕНО 13.11.2021 З 16:00)
Хочете дізнатись чи був контакт з коронавірусом SARS-Cov-2 раніше? В лабораторії ДІЛА діє спеціальна пропозиція на дослідження «Коронавірус (SARS-CoV-2), COVID-19, антитіла нейтралізуючі IgG до S1 RBD, напівкількісний»
Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому