гаряча лінія для пацієнтів
icon
0 800 217 887
7:00 - 21:00
Консультація лікаря для пацієнтів
icon
0 800 219 696
7:00 - 21:00
гаряча лінія для лікарів
icon
0 800 752 180
7:00 - 21:00
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ

Отримуйте знижку 15% за замовлення і оплату досліджень на сайті!

 

Ще одна приємна новина, якої ми всі довго чекали: особистий кабінет з функцією онлайн-оплати зі знижкою 15%* доступний для кожного! Ви можете скористатися всіма перевагами онлайн замовлення та вирішити питання щодо свого здоров'я швидко та зручно.

Не дивлячись на те, що переламний момент для нашої країни припав на впровадження такого потрібного та важливого сервісу, як онлайн оплата, ДІЛА не призупинила роботу і досягла своєї мети - зробити обстеження в лабораторії зручнішим для кожного свого клієнта. Ми розробили та вдосконалили особистий кабінет, де ви зможете просто та швидко:

 • оплачувати послуги;
 • зберігати та вивантажувати результати досліджень;
 • перевіряти статус ваших замовлень.
   

Також при оплаті онлайн в особистому кабінеті ви отримаєте знижку 15%* та зможете заощадити свій час при відвідуванні відділення, просто показавши касиру номер замовлення при оформленні.

Ви зможете зберігати всі медичні дані в єдиному місці, а невдовзі - приєднати профіль іншого члена сім'ї або родича та також замовляти для нього дослідження, оплачувати, а потім відстежувати показники у динаміці.

Якщо ви ще не маєте кабінету на сайті - зареєструйтеся або увійдіть зі своїм логіном, якщо реєструвалися раніше - заходьте і отримуйте усі переваги онлайн замовлення:

 • знижку 15%* на 1000 різних досліджень;
 • економію часу при відвідуванні відділення;
 • пріоритетне обслуговування без черг;
 • приватність та конфіденційність.
   
Як зареєструвати кабінет на сайті ДІЛА, зробити та оплатити замовлення онлайн, знайти необхідне дослідження або повернути кошти в особистому кабінеті - дивіться за посиланням.


*пропозиція дійсна до 31.10.2022. Умови надання знижки можна переглянути тут.

Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому