Ми працюємо попри відключення електроенергії

×
гаряча лінія для пацієнтів
icon
0 800 217 887
7:00 - 21:00
Консультація лікаря для пацієнтів
icon
0 800 219 696
7:00 - 21:00
гаряча лінія для лікарів
icon
0 800 752 180
7:00 - 21:00
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ

Проект скринiнгової діагностики рідкісних захворювань (хвороба Гоше, хвороба Фабрі і мукополісахарідози всіх типів) у лабораторії Centogene AG (Німеччина) продовжено

 

Компанія «Такеда Україна» продовжує започаткований спiльно з ТОВ «МЛ «ДІЛА»» проект скринiнгової діагностики рідкісних захворювань (хвороба Гоше, хвороба Фабрі і мукополісахарідози всіх типів) у лабораторії Centogene AG (Німеччина)*.

Умови проведення: направлення від лікаря.

Період проведення: з 31 березня 2022 р. по 31 березня 2023 р.

Для того, щоб взяти участь в проекті, необхідно звернутись за направленням для обстеження до лікаря, який скерує вас у подальших кроках щодо взяття та відправлення матеріалу до медичної лабораторії ДІЛА (ТОВ «МЛ «ДІЛА», ліцензія МОЗ України серія АД №071280 від 22.11.2012 р.), адреси відділень лабораторії  вказані у направленні. Подальші ензимна і генетична діагностика** зазначених захворювань проводяться у лабораторії Centogene AG (Німеччина).

* Проведення скринінгової діагностики рідкісних захворювань (хвороба Гоше, хвороба Фабрі і мукополісахарідози всіх типів) є безкоштовним для пацієнтів. Витрати на проведення скринiнгової діагностики рідкісних захворювань (хвороба Гоше, хвороба Фабрі і мукополісахарідози всіх типів) покриваються за рахунок ТОВ «Taкеда Україна».
**Генетична діагностика здійснюється при підтвердженій підозрі за результатами ензимної діагностики, а також у жінок при підозрі на хворобу Фабрі.
***Проект проводиться на всій території України, окрім тимчасово окупованих територій і території проведення ООС, в діагностичних центрах медичної лабораторії «ДІЛА»,  зазначених в скеруванні.

Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому