Заповнюйте анкету-направлення для обстеження на COVID-19 ПЛР онлайн - заощаджуйте 10 хвилин на обслуговування у відділенні.

×
(098) 594 00 22 (095) 594 00 22 (093) 594 00 22
0 800 217 887 (044) 364 49 91
0 800 752 180
Виділена лінія COVID-19
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Вхід в кабінет

Доступні 2 версії особистого кабінету:
НОВА ВЕРСІЯ
(у режимі бета-тестування*)

* В новій версії кабінету вже доступне створення онлайн замовлень та онлайн оплата. Нова версія працює в режимі бета-тестування у всіх відділеннях Києва та регіонах. Більше інформації тут. Беріть участь у тестуванні та надсилайте нам свій фідбек на адресу feedback@dila.com.ua.

Отримайте консультацію з лабораторної діагностики онлайн!

31.08.2021
Фото - Отримайте консультацію з лабораторної діагностики онлайн!


Лабораторна діагностика – складна річ, особливо якщо не маєш медичної освіти. Та що казати, навіть не фаховим спеціалістам інколи складно розібратися у безлічі показників. Але отримавши результати досліджень, завжди хочеться одразу зрозуміти, що відбувається з тобою або з твоєю дитиною, не чекаючи відвідування лікаря.

Ми знаємо про ваші переживання стосовно здоров’я, адже медсестри у відділеннях дуже часто отримують запитання: «А що мені краще здати?» чи «Що значить цей показник і що мені далі робити?».

Невідомість щодо стану здоров’я завжди викликає занепокоєння і хочеться знати про себе все важливе і не дуже. Зазвичай це виправдано: адже в багатьох ситуаціях головне – не згаяти час і тому кваліфікована консультація спеціаліста є досить цінним ресурсом. В усьому світі консультація лікаря онлайн – звичайна практика, яка високо цінується клієнтами за зручність та швидкість. А ДІЛА має цілий підрозділ лікарів, які готові надати вам допомогу з призначенням досліджень або роз’ясненням результатів.

Якщо вам потрібно отримати фахову медичну консультацію стосовно інтерпретації отриманих результатів або є сумніви, яке саме дослідження потрібно зробити - медичні фахівці лабораторії ДІЛА завжди допоможуть отримати повноцінну лікарську консультацію з питань, які вас турбують. Консультації наших лікарів ви можете отримати у зручний для вас спосіб – онлайн або по телефону.

Наші переваги

Лабораторія ДІЛА має в своєму штаті фахових лікарів різних спеціальностей, які допоможуть у інтерпретації результатів лабораторних досліджень. Ви можете звернутись до нашої служби інформаційного сервісу і проконсультуватися. Оберіть питання, яке вас турбує:

  1. Підбір дослідження перед візитом до лікаря на основі ваших скарг та клінічних симптомів.
  2. Інтерпретація ваших результати досліджень та порада стосовно подальших дій: обрати додаткові дослідження для уточнення діагнозу або до лікаря якої спеціалізації звернутися за призначенням лікування.
  3. Порівняння та оцінка результатів до і після лікування, оцінка динаміки перебігу вашого захворювання, консультація стосовно подальших дій.

Ви отримаєте фахову відповідь на своє питання, заощадите час та гроші і знизите ризик інфікування під час перебування в громадському транспорті та відвідування лікувального закладу.

Звертайтеся до нас за телефоном 0800219696 і ми обов’язково вам допоможемо!

Графік роботи

Пн - Нд - 7:00-21:00

Зауважте, що наші лікарі не встановлюють діагноз та не призначають лікування, а лише можуть підтвердити або спростувати сумніви стосовно вашого здоров’я та порадити, до якого спеціаліста вам потрібно звернутися. Не нехтуйте візитом до лікаря після отримання результатів лабораторних досліджень!

Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому