Укр
icon
icon
7:00 - 20:00
Гаряча лінія для пацієнтів
0 800 217 887
Консультація лікаря для пацієнтів
0 800 219 696
Гаряча лінія для лікарів
0 800 752 180
Гаряча лінія для пацієнтів
icon
0 800 217 887
7:00 - 20:00
Консультація лікаря для пацієнтів
icon
0 800 219 696
7:00 - 20:00
Гаряча лінія для лікарів
icon
0 800 752 180
7:00 - 20:00
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Повернутися

Комплекс №62 "Цитологічний скринінг раку шийки матки з оцінкою вагінальних виділень"

Змінити місто
Дослідження недоступне. Для оформлення змініть місто.
Фото - Комплекс №62 "Цитологічний скринінг раку шийки матки з оцінкою вагінальних виділень"

Загальна характеристика

Рак шийки матки (РШМ) є однією з найбільш поширених онкопатологій в усьому світі, яка посідає четверте місце. В Україні кількість зареєстрованих смертей від РШМ становить близько 50% загальної кількості діагностованих випадків. Це пов'язано з низькою культурою турботи про своє здоров'я в українських жінок та діагностикою захворювання на пізніх стадіях, коли лікування неефективне.

Ризик розвитку РШМ існує у всіх жінок незалежно від віку, особливо у віці старше 30 років та ВПЛ (вірус папіломи людини) інфікованих. Важливо пам'ятати, що розвитку РШМ передує низка патологічних станів (від запальних змін до дисплазії), які підлягають лікуванню.

Кому рекомендовано пройти обстеження: 

  • молодим жінкам через  рік від початку статевого життя та до 30 років;
  • 1 раз на рік для своєчасного виявлення змін у шийці матки на початкових стадіях, що дозволить запобігти тяжким наслідкам;
  • перед гінекологічними маніпуляціями та оперативними втручаннями навіть якщо не має симптомів захворювання.

Дослідження, які входять до складу комплексу:

  • Пап-тест методом рідинної цитології  (технологія SurePath BD)
  • Мікроскопія вагінальних виділень за критеріями Хей-Айсон

Результати досліджень дозволять виявити патологію шийки матки, запідозрити запальні зміни та своєчасно звернутися до лікаря для попередження прогресування захворювання, розвитку передраку та раку шийки матки.

Біоматеріал для дослідження: зішкрібок з у/г тракту

*Вартість комплексів на регулярній основі до 10% нижча від сумарної вартості окремих досліджень, що входять до їх складу.

Відхилення будь-якого показника від референтних значень потребує консультації лікаря-фахівця.

Запитання щодо інтерпретації результатів досліджень ви можете ставити експертам з лабораторної діагностики компанії ДІЛА за тел. 0800 219 696
Важливо! Лікарі лабораторії ДІЛА не встановлюють діагноз та не призначають лікування, а лише можуть підтвердити або спростувати сумніви стосовно стану вашого здоров’я та порадити, до фахівця якого напрямку/спеціальності потрібно звернутися.

Правила підготовки пацієнта

урогенітальний мазок (жіночий)

Умови підготовки (якщо інше не визначено лікарем):Утримуватися від статевих контактів 24 години. За 24 години Припинити прийом будь-яких лікарських препаратів (загальних, місцевих) та процедур в ділянці взяття біоматеріалу.Важливо:Здавати до лікування або через 21 день після закінчення прийому антибактеріальних, протигрибкових препаратів (якщо інше не визначено лікарем).Примітки:Дослідження не проводиться під час менструації. У вагітних жінок взяття матеріалу з шийки матки або з цервікального каналу у відділеннях МЛ ДІЛА не проводиться. У незайманих (virgo) та до 14 років, незалежно від наявності статевого життя, приймається тільки доставлений БМ.

урогенітальний зішкріб (жіночий)

Умови підготовки (якщо інше не визначено лікарем):Утримуватися від статевих контактів 24 години. За 24 години Припинити прийом будь-яких препаратів та процедур в ділянці взяття біоматеріалуПримітки:Дослідження проводити на 10-20 день при 28-денному менструальному циклі або не пізніше, ніж за 5 днів до початку менструації. Дослідження не проводиться під час менструації. У вагітних жінок взяття матеріалу з шийки матки або з цервікального каналу у відділеннях МЛ ДІЛА не проводиться. У незайманих (virgo) та до 14 років, незалежно від наявності статевого життя, приймається тільки доставлений БМ.

Правила доставки біоматеріалів до лабораторії

урогенітальний мазок (жіночий)

Біоматеріал для дослідження: Мазок із вагіни. Тип пробірки, об’єм БМ в пробірці: Предметне скло з полем. Умови доставки: Температура від 2 до 25 градусів, 48 год.

урогенітальний зішкріб (жіночий)

Біоматеріал для дослідження: Зішкребок каналу ШМ (SurePath). Тип пробірки, об’єм БМ в пробірці: Контейнер з консервантом SurePath. Умови доставки: Температура від 2 до 25 градусів, 7 дн.

У лабораторному довіднику можна ознайомитися з докладним описом дослідження

Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому