Загальна характеристика
Аномальні вагінальні виділення є найбільш розповсюдженою скаргою у жінок. Причин цього стану багато, і серед них:
- бактеріальний вагіноз;
- трихомоніаз;
- аеробний вагініт;
- вулвовагінальний кандидоз;
- хламідійна інфекція та інші.
Цей комплекс надає можливість виявити не тільки одну із найбільш розповсюджений інфекцій, що передається статевим шляхом - хламідіоз, а і неспецифічних збудників таких як уреа- та мікоплаз та інші, що при певних обставинах стають винуватцями АВВ.
Кому рекомендовано пройти обстеження:
- за наявності аномальних вагінальних виділень при підозрі на хламідійну, уреа- мікоплазмінну інфекції;
- при надмірних вагінальних виділеннях, які часто повторюються, особливо після комбінованих статевих актів (анально - вагінальних), при постійному статевому партнері.
Дослідження, які входять до складу комплексу:
Бактеріологічний посів + антибіотикограма урогенітальних виділень (1 точка)
Скринінг 4 ІПСШ - напівкількісн.
Мікоплазмоз, уреаплазмоз, (еякулят, УГМ зішкребки Ч і Ж), посів із визначенням чутливості до 11 А
Результати досліджень дозволять:
- комплексно оцінити вагінальні виділення на наявність хламідіозу (методом ПЛР, виявлення ДНК) та неспецифічних збудників за допомогою бактеріологічного дослідження з антибіотикограмою;
- призначити адекватне лікування або провести контроль ефективності лікування за індивідуальними показами
Біоматеріал для дослідження: у/г матеріал.
*Вартість комплексів на регулярній основі до 10% нижча від сумарної вартості окремих досліджень, що входять до їх складу.
Відхилення будь-якого показника від референтних значень потребує консультації лікаря-фахівця.
Запитання щодо інтерпретації результатів досліджень ви можете ставити експертам з лабораторної діагностики компанії ДІЛА за тел. 0800 219 696
Важливо! Лікарі лабораторії ДІЛА не встановлюють діагноз та не призначають лікування, а лише можуть підтвердити або спростувати сумніви стосовно стану вашого здоров’я та порадити, до фахівця якого напрямку/спеціальності потрібно звернутися.
Правила підготовки пацієнта
урогенітальний мазок (жіночий)
урогенітальний зішкріб (жіночий)
урогенітальний мазок (чоловічий)
урогенітальний зішкріб (чоловічий)
Правила доставки біоматеріалів до лабораторії
урогенітальний мазок (жіночий)
Біоматеріал для дослідження: Мазок із вагіни. Тип пробірки, об’єм БМ в пробірці: Гелеве транспортне середовище Amies (Широкий). Умови доставки: Температура від 18 до 25 градусів, 72 год.
Біоматеріал для дослідження: Мазок із цервіксу. Тип пробірки, об’єм БМ в пробірці: Гелеве транспортне середовище Amies (Вузький). Умови доставки: Температура від 18 до 25 градусів, 72 год.
урогенітальний зішкріб (жіночий)
Біоматеріал для дослідження: Зішкребок із уретри, цервіксу, вагіни. Тип пробірки, об’єм БМ в пробірці: Епендорф з транспортним середовищем. Умови доставки: Температура від 2 до 25 градусів, 72 год.
Біоматеріал для дослідження: Зішкребок із уретри, цервіксу, вагіни. Тип пробірки, об’єм БМ в пробірці: Флакон з транспортним середовищем (для мікоплазми/уреаплазми). Умови доставки: Температура від 2 до 25 градусів, 24 год.
урогенітальний мазок (чоловічий)
Біоматеріал для дослідження: Мазок із уретри. Тип пробірки, об’єм БМ в пробірці: Гелеве транспортне середовище Amies (Вузький). Умови доставки: Температура від 18 до 25 градусів, 72 год.
урогенітальний зішкріб (чоловічий)
Біоматеріал для дослідження: Зішкребок із уретри. Тип пробірки, об’єм БМ в пробірці: Епендорф з транспортним середовищем. Умови доставки: Температура від 2 до 25 градусів, 72 год.
Біоматеріал для дослідження: Зішкребок із уретри. Тип пробірки, об’єм БМ в пробірці: Флакон з транспортним середовищем (для мікоплазми/уреаплазми). Умови доставки: Температура від 2 до 25 градусів, 24 год.
У лабораторному довіднику можна ознайомитися з докладним описом дослідження