Заповнюйте анкету-направлення для обстеження на COVID-19 ПЛР онлайн - заощаджуйте 10 хвилин на обслуговування у відділенні.

×
(098) 594 00 22 (095) 594 00 22 (093) 594 00 22
0 800 217 887 (044) 364 49 91
0 800 752 180
Виділена лінія COVID-19
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Вхід в кабінет

Доступні 2 версії особистого кабінету:
НОВА ВЕРСІЯ
(у режимі бета-тестування*)

* В новій версії кабінету вже доступне створення онлайн замовлень та онлайн оплата. Нова версія працює в режимі бета-тестування у всіх відділеннях Києва та регіонах. Більше інформації тут. Беріть участь у тестуванні та надсилайте нам свій фідбек на адресу feedback@dila.com.ua.

Алергія на ліки: хлоргексидин, латекс, желатин та рівень триптази

Повернутися

Загальна характеристика

При контакті з рядом речовин, що використовуються в медичній практиці, у чутливих пацієнтів може розвинутися алергічна реакція. Для виключення подібних проявів перед інвазивними обстеженнями або хірургічними операціями рекомендується алергодіагностика з метою виявлення відповіді на алергени, що часто використовуються в медицині.До складу пакету входять наступні алергени: хлоргексидин, латекс, желатин коров'ячий, а також триптаза, як маркер розвитку гострих реакцій. Визначення специфічного імуноглобуліну Е кількісне і дозволяє прогнозувати розвиток реакцій у відповідь на контакт з алергеном. Хлоргексидин – антисептик і дезінфектант, викликає викид гістаміну і алергію у чутливих пацієнтів. Контакт з ним може відбуватися при хірургічному втручанні і медичних обстеженнях, а також у побуті – входить до складу зубних паст і чистячих засобів. При наявності чутливості слід по можливості максимально виключити контакт з ним, використовуючи продукти, що не містять хлоргексидин .Коров'ячий желатин – це компонент вакцин, компонент шовного матеріалу, що використовується при хірургічних операціях, компонент замінників плазми. Також, він може входити до складу багатьох харчових продуктів. Відповідь на нього передбачає заміну матеріалів на ті, що не містять желатин . Латекс – матеріал, що широко використовується в медицині (наприклад, основний компонент рукавичок). Латекс може бути причиною професійної алергії. При підвищенні специфічного імуноглобуліну Е до алергенів латексу, рекомендується виключити контакт з ним, максимально замінивши продукти на безлатексні.Триптаза є клітинним маркером ризику розвитку гострих алергічних реакцій. Підвищений рівень триптази вказує на активацію огрядних клітин і вивільнення гістаміну, що призводить до розвитку гострих реакцій у чутливих пацієнтів. Реакції можуть розвиватися у відповідь на медикаменти та при хірургічному втручанні. При рівні триптазы 11 мкг/l і вище необхідно підготувати всі необхідні реанімаційні заходи для допомоги при гострихалергічних реакціях.
Якість тесту підтверджується сертифікатом програми зовнішньої оцінки якості Quality Club.

Тип біоматеріалу та способи взяття:

Тип БМ
венозна кров

Правила підготовки пацієнта

венозна кров

Стандартні умови підготовки (якщо інше не визначено лікарем): За 8 годин Витримати голодування, виключити жирну їжу. Можна пити воду.

У лабораторному довіднику можна ознайомитися з докладним описом дослідження

Ціна і терміни дослідження:

Назва дослідження
Ціна (грн.)
Термін
Терміново!
Вибрати
Алергія на ліки: хлоргексидин, латекс, желатин та рівень триптази
Ціна (грн.) 1170
Термін 24 год.
Терміново!
Вибрані дослідження
Немає замовлень
Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому