Укр
icon
icon
7:00 - 20:00
Гаряча лінія для пацієнтів
0 800 217 887
Консультація лікаря для пацієнтів
0 800 219 696
Гаряча лінія для лікарів
0 800 752 180
Гаряча лінія для пацієнтів
icon
0 800 217 887
7:00 - 20:00
Консультація лікаря для пацієнтів
icon
0 800 219 696
7:00 - 20:00
Гаряча лінія для лікарів
icon
0 800 752 180
7:00 - 20:00
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Повернутися

Комплекс №231 "Гастрокомплекс"

Змінити місто
Дослідження недоступне. Для оформлення змініть місто.
Фото - Комплекс №231 "Гастрокомплекс"

Загальна характеристика

Біль у ділянці шлунку або верхній частині живота є однією з найчастіших причин звернення до лікаря. Часом при обстеженні багато в кого не вдається виявити жодних органічних захворювань шлунку і в такому випадку говорять про функціональну диспепсію (розлад травлення). З іншого боку, у деяких випадках диспепсія може бути ознакою серйозних захворювань, у тому числі атрофічного гастриту, який є фактором ризику розвитку раку шлунку. 

Єдиним методом точної діагностики захворювань шлунку на сьогодні є гастроскопія з біопсією. Але, цей метод є інвазивним і досить складним у виконанні. Натомість існує альтернатива, що не потребує втручання в шлунок - доступна комплексна лабораторна діагностика захворювань шлунку від ДІЛА.

Гастрокомплекс – це комплексне дослідження по венозній крові для непрямої оцінки стану слизової шлунку, скринінгу атрофічного гастриту, що дозволить лікарю  спланувати  подальшу  діагностичну та лікувальну  тактику. 

Важливо пам’ятати, що Гастрокомплекс – це опосередкований метод оцінки стану слизової шлунку, який не може повністю замінити гастроскопію.

Кому рекомендовано для обстеження:

  • при больових та неприємних відчуттях в ділянці шлунку;
  • якщо в минулому був діагностований Гастрит;
  • при потребі оцінити  стан слизової людям, які мають протипокази до інструментальних методів обстеження (Гастроскопія (ЕФГДС) та ін.);
  • якщо діагностуються передракові зміни слизової шлунка для отримання додаткової інформації лікарю-ендоскопісту.


Дослідження, які входять до складу комплексу:

  • Пепсиногени (I/II/співвідношення)
  • Гастрин-17 - кількісн.,
  • Хелікобактеріоз, Helicobacter pylori, антитіла IgG


Результати досліджень дозволять: 

  • своєчасно оцінити стан слизової шлунку;
  • вчасно і достовірно виключити та виявити ризики розвитку виразки та раку шлунку;
  • виявити причину диспепсичних розладів (нудота, печія, біль у шлунку);
  • визначити наявність хелікобактерної інфекції;
  • призначити ефективне лікування й обґрунтоване дообстеження для попередження розвитку тяжких ускладнень.


Біоматеріал для дослідження: кров із вени.

*Вартість комплексів на регулярній основі до 10% нижча від сумарної вартості окремих досліджень, що входять до їх складу.

Відхилення будь-якого показника від референтних значень потребує консультації лікаря-фахівця.

Запитання щодо інтерпретації результатів досліджень ви можете ставити експертам з лабораторної діагностики компанії ДІЛА за тел. 0800 219 696
Важливо! Лікарі лабораторії ДІЛА не встановлюють діагноз та не призначають лікування, а лише можуть підтвердити або спростувати сумніви стосовно стану вашого здоров’я та порадити, до фахівця якого напрямку/спеціальності потрібно звернутися.

Правила підготовки пацієнта

венозна кров

Умови підготовки (якщо інше не визначено лікарем):За 7 дiб Припинити прийом препаратів, що пригнічують вироблення шлункового соку: інгібіторів протонної помпи, Н2-блокаторів. Проконсультуйтеся зі своїм лікарем щодо переривання прийому цих ліків. У разі неможливості відміни ліків, проінформуйте працівника ДІЛА, щодо назв препаратів. За 1 добу Припинити прийом препаратів, що нейтралізують соляну кислоту. Не вживати алкоголь. За 12 годин Витримати голодування, виключити жирну їжу. Можна пити воду. виключити фізичні навантаження та стреси. За 8 годин Припинити прийом кофеїну. За 3 години не палити.

Правила доставки біоматеріалів до лабораторії

венозна кров

Біоматеріал для дослідження: Сироватка ВК. Тип пробірки, об’єм БМ в пробірці: Вакутейнер з розподільним гелем, 3,5 мл. ПреА обробка перед транспортуванням: центрифугувати пробірку. Умови доставки: Температура від 2 до 25 градусів, 24 год.

Біоматеріал для дослідження: Сироватка ВК ***. Тип пробірки, об’єм БМ в пробірці: Вакутейнер з розподільним гелем, 3,5 мл. ПреА обробка перед транспортуванням: центрифугувати, відібрати сироватку у два епендорфи по 1 мл у кожний, заморозити. Умови доставки: Температура -20 градусів, 48 год.

У лабораторному довіднику можна ознайомитися з докладним описом дослідження

Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому