Ми працюємо попри відключення електроенергії

×
гаряча лінія для пацієнтів
icon
0 800 217 887
7:00 - 21:00
Консультація лікаря для пацієнтів
icon
0 800 219 696
7:00 - 21:00
гаряча лінія для лікарів
icon
0 800 752 180
7:00 - 21:00
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ

Мікроскопія вагінальних виділень за критеріями Хей-Айсон

Повернутися

Загальна характеристика

В нормі у жінок репродуктивного віку присутні нормальні (фізіологічні) вагінальні виділення.
Зміна кольору, консистенції вагінальних виділень, поява нехарактерного запаху, свербіжу або подразнення слизових – це аномальні вагінальні виділення, ознака захворювання. Захворювання, що викликають аномальні вагінальні виділення можуть бути різними: порушення вагінальної мікрофлори, грибкові інфекції, інфекції, що передаються статевим шляхом або навіть неінфекційні причини.
Аномальні вагінальні виділення можуть призводити до важких ускладнень: запалення внутрішніх статевих органів, передчасні пологи, передракові стани шийки матки.
Неможливо суто за клінічними ознаками (характер виділень) точно визначити причину аномальних вагінальних виділень. Для цього необхідно провести лабораторні обстеження.
Мікроскопія вагінальних виділень за критеріями Хей-Айсон дозволяє провести діагностику найчастіших причин аномальних вагінальних виділень: бактеріального вагінозу, вульвовагінального кандидозу (молочниця) та аеробного вагініту.
Оцінка мазка вагінальних виділень за критеріями Хей-Айсон є інформативною лише для жінок репродуктивного віку (не в менопаузі).

Правила підготовки пацієнта

урогенітальний мазок (жіночий)

Умови підготовки (якщо інше не визначено лікарем): Утримуватися від статевих контактів 48 годин. Важливо: Припинити прийом інтравагінальних засобів різного призначення (супозиторії, сперміциди, спринцювання, тампони, місцеві процедури та ін.) за 48 годин. Здавати до лікування або через 21 день після закінчення антибактеріальної, антимікотичної терапії (якщо інше не визначено лікарем). Проходити обстеження не раніше ніж через 48 годин після гінекологічного огляду, вагінального УЗД, кольпоскопії та інших інтравагінальних гінекологічних процедур. Примітки: Дослідження не проводиться під час менструації. До 14 років, незалежно від наявності статевого життя, приймається тільки доставлений БМ. У незайманих (virgo) - взяття біоматеріалу проводиться з однієї точки (піхви), без введення дзеркал. У вагітних жінок взяття матеріалу з шийки матки або з цервікального каналу у відділеннях МЛ ДІЛА не проводиться.

У лабораторному довіднику можна ознайомитися з докладним описом дослідження

Ціна і терміни дослідження:

Назва дослідження
Ціна (грн.)
Термін
Терміново!
зі знижкою до 15%
Мікроскопія вагінальних виділень за критеріями Хей-Айсон
Ціна (грн.) 195
Термін 30 год.
Терміново!
Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому