Умови підготовки (якщо інше не визначено лікарем):За 14 дiб Виключити проведення інструментальних досліджень шлунково-кишкового тракту або медичних процедур, які можуть викликати механічні пошкодження слизової (наприклад, колоноскопія, ректороманоскопія, очищення кишківника за допомогою клізм і ін.). За 4 доби Припинити прийом БАДів і лікувальних препаратів, що містять у своєму складі магній, цинк і кальцій. За 3 доби Припинити прийом препаратів біотину, полівітамінів, біодомішок для волосся, нігтів, шкіри. Припинити прийом антибактеріальних препаратів, проносних засобів, клізм, свічок. Дотримання дієти не потрібно.
Важливо:Потрібно перемішати кал до однорідної консистенції (за допомогою дерев’яної палички чи пластикової ложечки з контейнеру для збору калу) перед тим, як відбирати його у контейнер.
Особливості забору:Кал приймається тільки у спеціально призначених для збору біоматеріалу (калу або сечі) пластикових контейнерах з кришкою, які можна придбати в аптеках або отримати у будь-якому відділенні ДІЛА (завчасно сплативши послугу "Взяття біоматеріалу").
Примітки:Ознайомтесь з особливостями правил підготовки в закладці "ПРАВИЛА ПІДГОТОВКИ" на сторінці "ПАЦІЄНТАМ" , в інструкції до дослідження або зверніться до відділення ДІЛА. Рекомендовано: зберігання та доставка зразку у відділення при +2...+8°С протягом 2 год. Рекомендовано: зберігання та доставка зразку у відділення протягом 2 год при +2...+25°С.
Інструкція_кал для Кальпротектин фекальний.pdfІнструкція_кал для цитол. досл..pdf