Заповнюйте анкету-направлення для обстеження на COVID-19 ПЛР онлайн - заощаджуйте 10 хвилин на обслуговування у відділенні.

×
(098) 594 00 22 (095) 594 00 22 (093) 594 00 22
0 800 217 887 (044) 364 49 91
0 800 752 180
Виділена лінія COVID-19
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Вхід в кабінет

Пакет: Гастроінтестинальна алергія у дітей

Повернутися

Загальна характеристика

Комплексне дослідження Пакет «Гастроінтестинальна алергія у дітей» до складу якого входять загальний аналіз крові (ЗАК), кальпротектін фекальний, прихована кров в калі (гемоглобін та трансферін), специфічні IgE, яєчний білок , специфічні IgE, коров'яче молоко дозволить своєчасно діагностувати гастроінтестинальну форму алергії у дітей із клінічними симптоми з боку ШКТ. Використання даного дослідження також дасть змогу водночас виключити інші причини розвитку симптомів.

Правила підготовки пацієнта

кал

Стандартні умови підготовки (якщо інше не визначено лікарем): За 14 дiб Виключити проведення інструментальних досліджень шлунково-кишкового тракту або медичних процедур, які можуть викликати механічні пошкодження слизової (наприклад, колоноскопія, ректороманоскопія, очищення кишківника за допомогою клізм і ін.). За 4 доби Припинити прийом БАДів і лікувальних препаратів, що містять у своєму складі магній, цинк і кальцй. Не потрібно дотримання попередньої дієти. Примітки: Кал збирається після мимовільної дефекації в стерильний контейнер в кількості не менше 5 гр. (пів чайної ложки) згідно інструкції (інструкцію отримати у Відділенні). Не береться матеріал для дослідження, зібраний після клізми, прийому медикаментів, які впливають на перистальтику, прийому касторового або вазелінового масла.

венозна кров

Стандартні умови підготовки (якщо інше не визначено лікарем): За 8 годин Витримати голодування, виключити жирну їжу. Можна пити воду.

У лабораторному довіднику можна ознайомитися з докладним описом дослідження

Ціна і терміни дослідження:

Назва дослідження
Ціна (грн.)
Термін
Терміново!
Вибрати
Пакет: Гастроінтестинальна алергія у дітей
Ціна (грн.) 1350
Термін 72 год.
Терміново!
Вибрані дослідження
Немає замовлень
Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому