Заповнюйте анкету-направлення для обстеження на COVID-19 ПЛР онлайн - заощаджуйте 10 хвилин на обслуговування у відділенні.

×
(098) 594 00 22 (095) 594 00 22 (093) 594 00 22
0 800 217 887 (044) 364 49 91
0 800 752 180
Виділена лінія COVID-19
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Вхід в кабінет

Молекулярний пакет "Алергокомпоненти лугових трав та бур'янів"

Повернутися

Загальна характеристика


Пилкова алергія на лугові трави та бур'яни дуже поширена і має сезонний характер. Дане дослідження дозволяє одномоментно виявити сенсибілізацію до головного компоненту амброзії, двох головних компонентів полину, двох головних та двох мінорних компонентів тимофіївки. Алергія проявляється рясною сльозотечею, виділеннями з носової порожнини; рідше шкірними проявами; у важких випадках нападами ядухи, кропив'янкою, набряком Квінке, сезонним пилковим дерматитом з сильним свербінням і різноманітними висипаннями. Визначення специфічного імуноглобуліну Е до мажорних компонентів у підвищеній кількості вказує на наявність істинної сенсибілізації організму до алергенів пилку лугових трав та бур'янів. При наявності відповіді як до мажорних, так і до мінорних компонентів можлива полісенсибілізація декількома алергенами. Підвищена кільеість специфічного имуноглобуліну Е у відповідь тільки на мінорні компоненти алергенів, що входять в пакет, вказує на наявність тільки перехресної реактивності з іншими алергенами. У цьому випадку у пацієнта з великою ймовірністю присутня первинна чутливість до якого-небудь іншого білка. Для з'ясування справжньої причини алергії неоюхідно провести додаткові дослідження з використанням перехресно-реактивних алергенів з інших джерел. 

 

 


 

Тип біоматеріалу та способи взяття:

Тип БМ
венозна кров

Правила підготовки пацієнта

венозна кров

Стандартні умови підготовки (якщо інше не визначено лікарем): За 8 годин Витримати голодування, виключити жирну їжу. Можна пити воду.

У лабораторному довіднику можна ознайомитися з докладним описом дослідження

Ціна і терміни дослідження:

Назва дослідження
Ціна (грн.)
Термін
Терміново!
Вибрати
Молекулярний пакет "Алергокомпоненти лугових трав та бур'янів"
Ціна (грн.) 2005
Термін 24 год.
Терміново!
Вибрані дослідження
Немає замовлень
Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому