Заповніть Анкету-направлення для дослідження на COVID-19 онлайн.

×
(098) 594 00 22 (095) 594 00 22 (093) 594 00 22
0 800 217 887 (044) 364 49 91
0 800 752 180
Виділена лінія COVID-19
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Вхід в кабінет

Глюкагон

Повернутися

Загальна характеристика

Глюкагон - пептидний гормон, який синтезується альфа-клітинами підшлункової залози, є одним з антагоністів інсуліну. Нормальна секреція гормону необхідна для підтримки стабільності рівня глюкози крові. Глюкагонома – пухлина з альфа-клітин острівців Лангерганса (зазвичай злоякісна, може бути компонентом МЕН синдромів), клінічним проявом якої є цукровий діабет (а також некролітична мігруюча еритема, дерматит, анемія, діарея, тромбози, ураження слизових оболонок).
Переваги маркеру при вирішенні клінічної задачі «Виявлення порушень секреції інсуліну» :
• надає можливість виявити глюкагоному як причину розвитку цукрового діабету, і відповідно – обрати адекватну тактику лікування (оперативне видалення глюкагономи, на відміну від терапевтичного лікування цукрового діабету)
• підвищує інформативність обстеження новонароджених з неонатальною гіпоглікемією (якщо мати хвора на діабет- порушена секреція глюкагону, що може відігравати важливу роль в розвитку неонатальної гіпоглікемії).
 

Тип біоматеріалу та способи взяття:

Тип БМ
Венозна кров

Правила підготовки пацієнта

Стандартні умови: Період голодування 8 годин (якщо інше не визначено лікарем). Можна пити воду.  За 30 хвилин перед дослідженням не курити. Біоматеріал приймається з понеділка по четвер згідно з графіком взяття біоматеріалу у відділенні МЛ ДІЛА. Узгодити з лікарем прийом інсуліну, глюкокортикоїдів, амінокислот, катехоламінів 

У лабораторному довіднику можна ознайомитися з докладним описом дослідження

Ціна і терміни дослідження:

Назва дослідження
Ціна (грн.)
Термін
Терміново!
Вибрати
Глюкагон
Ціна (грн.) 1610
Термін 18 дн.
Терміново!
Вибрані дослідження
Немає замовлень
Завантажте наші додатки
для iOS та Android