Заповнюйте анкету-направлення для обстеження на COVID-19 ПЛР онлайн - заощаджуйте 10 хвилин на обслуговування у відділенні.

×
(098) 594 00 22 (095) 594 00 22 (093) 594 00 22
0 800 217 887 (044) 364 49 91
0 800 752 180
Виділена лінія COVID-19
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Вхід в кабінет

Пакет "Астма/Риніт" з екстрактами

Повернутися

Загальна характеристика

Астма та алергічний риніт - розповсюджені захворювання алергічної природи у світі серед дорослих і дітей. Астма - це хронічне запальне захворювання дихальних шляхів, в якому беруть участь багато клітин і клітинних елементів. У схильних осіб цей процес призводить до розвитку генералізованої бронхіальної обструкції різного ступеня вираженості, повністю або частково оборотною спонтанно або під впливом лікування. Причиною розвитку як астми, так і алергічного риніту у осіб різного віку може бути гіперчутливість до алергенів з різних джерел -  пилку дерев, трав або бур'янів, домашнього пилу, алергенів домашніх тварин та плісняви. Клінічно астма проявляється у вигляді  кашлю, задишки. Алергічний риніт включає такі симптоми, як закладеність носу, водянисті виділення з носових ходів, чхання. У діагностичному профілі «Астма / риніт» зібрані найбільш значущі алергени для розвитку хвороб: алергени тимофіївки, берези, амброзії та полину, кліща домашнього пилу, собаки, кішки, мікроскопічних грибків Aspergillus fumigatus, Aspergillus niger, Cladosporium herbarum і Alternaria alternata. У випадку розвитку астми та\або риніту спостерігається підвищена продукція IgE до одного або декількох алергенів, що входять до складу дослідження. Дослідження кількісне, що дозволяє точно визначати ступінь розвитку алергії і спостерігати за динамікою розвитку хвороби при терапії.  Якість тесту підтверджується сертифікатом програми зовнішньої оцінки якості Quality Club.

Тип біоматеріалу та способи взяття:

Тип БМ
венозна кров

Правила підготовки пацієнта

венозна кров

Стандартні умови підготовки (якщо інше не визначено лікарем): За 8 годин Витримати голодування, виключити жирну їжу. Можна пити воду.

У лабораторному довіднику можна ознайомитися з докладним описом дослідження

Ціна і терміни дослідження:

Назва дослідження
Ціна (грн.)
Термін
Терміново!
Вибрати
Пакет "Астма/Риніт" з екстрактами
Ціна (грн.) 2130
Термін 24 год.
Терміново!
Вибрані дослідження
Немає замовлень
Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому