Заповнюйте анкету-направлення для обстеження на COVID-19 ПЛР онлайн - заощаджуйте 10 хвилин на обслуговування у відділенні.

×
(098) 594 00 22 (095) 594 00 22 (093) 594 00 22
0 800 217 887 (044) 364 49 91
0 800 752 180
Виділена лінія COVID-19
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Вхід в кабінет

Доступні 2 версії особистого кабінету:
НОВА ВЕРСІЯ
(у режимі бета-тестування*)

* В новій версії кабінету вже доступне створення онлайн замовлень та онлайн оплата. Нова версія працює в режимі бета-тестування у всіх відділеннях Києва та регіонах. Більше інформації тут. Беріть участь у тестуванні та надсилайте нам свій фідбек на адресу feedback@dila.com.ua.

Антитіла до рецепторів тиреотропного гормону стимулюючі (АТ-р-ТТГ стимул.)

Повернутися

Загальна характеристика

Рецептор тиреотропного гормону (ТТГ) містить домен і для стимулюючих, і для блокуючих антитіл. При хворобі Грейвса стимулюючі імуноглобуліни, зв'язуючись з рецептором ТТГ, імітують стимуляцію щитоподібної залози за допомогою тиреотропного гормону, що призводить до гіпертиреоїдизму. При зв'язку з рецептором ТТГ антитіл, які блокують щитоподібну залозу, розвивається гипотиреоїдизм. Частка стимулюючих антитіл близько 60 - 80%, однак при сумарному визначенні антитіл, поєднання їх ефекту може призводити до розбіжності клініко-лабораторних даних у пацієнта. Тиреотоксикоз, який розвинувся з більшості поширених причин, біохімічно виявляється однаково-пригнічений рівень ТТГ в поєднанні з неадекватно підвищеними рівнями вільного Т4 (FT4) або вільного Т3 (FT3). Лікування, прогноз захворювання залежить від причини тиреотоксикозу, тому необхідною є достовірна верифікація діагнозу. В дослідженні IMMULITE 2000 використовуються рекомбінантні рецептори ТТГ (hTSHR) людини, тому за рахунок визначення стимулюючих аутоімунних антитіл,  достовірною є диференціальна діагностика саме хвороби Грейвса (чутливість 98,3%, специфічність 99,7%).

Тип біоматеріалу та способи взяття:

Тип БМ
венозна кров

Правила підготовки пацієнта

венозна кров

Стандартні умови підготовки (якщо інше не визначено лікарем): За 4 години Витримати голодування, виключити жирну їжу. Можна пити воду.

У лабораторному довіднику можна ознайомитися з докладним описом дослідження

Ціна і терміни дослідження:

Назва дослідження
Ціна (грн.)
Термін
Терміново!
Вибрати
Антитіла до рецепторів тиреотропного гормону стимулюючі (АТ-р-ТТГ стимул.)
Ціна (грн.) 440
Термін 10 год.
Терміново!
Вибрані дослідження
Немає замовлень
Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому