Заповнюйте анкету-направлення для обстеження на COVID-19 онлайн - заощаджуйте 10 хвилин на обслуговування у відділенні.

×
(098) 594 00 22 (095) 594 00 22 (093) 594 00 22
0 800 217 887 (044) 364 49 91
0 800 752 180
Виділена лінія COVID-19
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Вхід в кабінет

Транспорт солей

Повернутися

Загальна характеристика

Метод визначення транспорту солей є високоінформативним і дозволяє діагностувати метаболічні порушення при сечокам'яній хворобі ще до появи їх ультразвукових ознак і тим самим дає можливість вчасно коригувати модифікований фактор розвитку хронічного захворювання нирок. Використовується для визначення тактики лікування при рецидивуючому перебігу сечокам'яної хвороби, а також для її профілактики при хворобах які викликають порушення обміну кальцію, фосфору і сечової кислоти.

Тип біоматеріалу та способи взяття:

Тип БМ
Венозна кров
Сеча добова
Сеча

Правила підготовки пацієнта

Для біохімії крові - Стандартні умови: Період голодування 8 годин (якщо інше не визначено лікарем).  Біоматеріал приймається згідно з графіком взяття біоматеріалу у відділенні МЛ ДІЛА.
Для сечі - вся сеча збирається протягом 24 годин при звичайному питному режимі. Вранці після пробудження спорожнити сечовий міхур (ця порція сечі виливається в унітаз). Останню порцію сечі зібрати точно в той же час наступного дня, коли напередодні було розпочато збір. Протягом всього часу збору ємність з сечею необхідно зберігати в прохолодному, темному місці (оптимально - в холодильнику на нижній полиці при t = + 4-8 ° С). Не заморожувати! Після закінчення збору добової сечі її необхідно ретельно перемішати, точно виміряти обсяг і відразу ж відлити невелику кількість сечі близько 50 мл в одноразову ємність для сечі. Вказати об'єм добової сечі. 

У лабораторному довіднику можна ознайомитися з докладним описом дослідження

Ціна і терміни дослідження:

Назва дослідження
Ціна (грн.)
Термін
Терміново!
Вибрати
Транспорт солей
Ціна (грн.) 345
Термін 5 дн.
Терміново!
Вибрані дослідження
Немає замовлень
Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому