0 800 217 887
0 800 752 180 всеукраїнські номери
(044) 364 49 91 для міста Київ
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Вхід в кабінет

Професійна Колегія партнерів МЛ ДІЛА для акушерів-гінекологів

15.05.2019
Фото - Професійна Колегія партнерів МЛ ДІЛА для акушерів-гінекологів

 

14 травня 2019 року з успіхом відбулася професійна Колегія партнерів МЛ ДІЛА на тему «Контраверсії в лабораторній діагностиці захворювань жіночої статевої сфери та молочних залоз». Захід, який пройшов в IQ BUSINESS CENTER, відвідали понад 130 акушерів-гінекологів м. Києва.

Колегії партнерів МЛ ДІЛА – традиція, яка об'єднує провідних фахівців медичної галузі, завдяки якій в дружній атмосфері відбувається обмін досвідом, професійні дискусії та обговорення інновацій. Фокус уваги акушерів-гінекологів на цьому заході зосередився на оцінці генетичних ризиків розвитку раку молочної залози і яєчників, сучасному погляді на запальні захворювання органів малого тазу, ендокринних синдромах, а також алергічних реакціях в практиці акушерів-гінекологів.

Відкриваючи Колегію, у вітальному слові генеральний директор МЛ ДІЛА А.В.Бабич підкреслив, що досвід, накопичений за 20 років розвитку лабораторії, зобов'язує МЛ ДІЛА першою впроваджувати інноваційні технології та сприяти їх популяризації.

Жвавий інтерес у присутніх викликала доповідь «Оцінка генетичних ризиків», з якою виступив М.Ф.Анікусько, завідувач хірургічного відділення Київського міського клінічного онкологічного центру. Микола Федорович розповів про фактори ризику раку молочної залози і яєчників, акцентуючи увагу на генетичну схильність, сучасних алгоритмах діагностики спадкової передачі найбільш поширених мутацій генів BRCA1 і BRCA2 та необхідності їх виявлення.

Доктор медичних наук, доцент, Заслужений лікар України, керівник центру жіночого здоров'я Вадим Миколайович Гончаренко в своїй доповіді детально висвітлив роль Trichomonas vaginalis в запальних захворюваннях органів малого тазу. Представив аудиторії методи діагностики трихомонад. Важливе місце в тому рейтингу посідає середовище InPouch TV (США, Канада), застосування якої в МЛ ДІЛА відкрило нові можливості для виявлення трихомонадної інфекції культуральним методом.

Кандидат медичних наук, доцент кафедри акушерства і гінекології №1 НМУ ім. О.О. Богомольця і науковий консультант МЛ ДІЛА Ольга Анатоліївна Бурка виступила з доповіддю про особливості перебігу та діагностики ендокринних синдромів, таких як гіперандрогенія, інсулінорезистентність і синдром полікістозних яєчників. Особливий інтерес викликали діагностичні алгоритми, прості в розумінні та зручні в роботі.

Марина Іванівна Бобрик, кандидат медичних наук, доцент кафедри ендокринології НМУ імені О.О. Богомольця, науковий консультант МЛ ДІЛА також розповіла про ендокринну патологію, а саме про дисфункції щитоподібної залози, її субклінічні варіанти, оскільки регуляція функції жіночих статевих органів пов'язана з функціонуванням щитоподібної залози.

Крім того, жвавий інтерес викликала доповідь лікаря алерголога, кандидата медичних наук і наукового консультанта МЛ ДІЛА Радушинської Тетяни Юріївни, в якій вона освітила поширеність, особливості клінічного перебігу та методи діагностики алергічних реакцій на латекс, хлоргексидин желатин і триптазу, з чим стикаються лікарі в своїй практичної діяльності.

В ході роботи Колегії її учасники мали можливість задати спікерам свої запитання, отримати вичерпні відповіді та взяти участь в професійних дискусіях з колегами. Всі запрошені лікарі відзначили високий рівень проведення заходу та цінність регулярних колегій як майданчиків для спілкування, обміну досвідом та розвитку професійного співтовариства.

 

0
Завантажте наші додатки
для iOS та Android

На початок