0 800 217 887
0 800 752 180 всеукраїнські номери
(044) 364 49 91 для міста Київ
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Вхід в кабінет

Постеякуляторне дослідження сечі

Правила підготовки перед проведенням Постеякуляторного дослідження сечі:

 

Важливо:

  • Статеве утримання (абстиненція) від 2 до 7 днів.
  • При повторному дослідженні витримати таку ж кількість днів статевої стриманості, як при першому.
  • Утримання від прийому будь-яких алкогольних напоїв, снодійних, заспокійливих засобів та інших, сильнодіючих препаратів.
  • Виключити тепловий вплив на ділянку статевих органів протягом доби. Утримання від відвідування саун, лазні, прийому гарячих ванн, підігрів сидінь в машині.
  • Проводити дослідження не раніше 2 тижнів після запальних захворювань сечовивідних шляхів, гострих простудних захворювань та інших захворювань, що супроводжуються підвищенням температури.
  • Виключити важкі фізичні навантаження і стреси напередодні здачі сперми.

 

Важливо: Вранці, напередодні проведення дослідження одноразово випити 250 мл води, в якій розчинити 3-5г бікарбонату натрію (соди).

 

Відразу ж після вдалої мастурбації у разі відсутності еякуляту або якщо його кількість менша 1,0 мл, повністю помочитися в ємність для виконання постеякуляторного дослідження сечі на сперматозоїди. Перед проведенням дослідження в кабінетах МЛ ДІЛА кожному клієнту надається «Інформаційна довідка для пацієнта з проведення дослідження спермограми». У ній представлено докладну інформацію про правила підготовки та збирання сперми для дослідження. 

 

Пам'ятайте! Прийом будь-яких медикаментів, паління, вживання алкоголю, кави може вплинути на результати лабораторних досліджень.

0
Завантажте наші додатки
для iOS та Android

На початок