гаряча лінія для пацієнтів
icon
0 800 217 887
7:00 - 20:00
Консультація лікаря для пацієнтів
icon
0 800 219 696
7:00 - 20:00
гаряча лінія для лікарів
icon
0 800 752 180
7:00 - 20:00
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ

OncoRisk Neuroblastoma - Діагностика сімейної нейробластоми (2 гени)

Повернутися

Діагностичний напрямок

Патоморфологічна діагностика

Загальна характеристика

OncoRisk Neuroblastoma – Діагностика сімейної нейробластоми включає  гени ALK та PHOX2B. Нейробластома – найпоширеніший вид пухлин головного мозку у дітей. Вона також може з’явитися в будь-якому місці в межах всієї симпатичної нервової системи (найчастіше виникає в черевній порожнині).  У невеликої кількості пацієнтів (1-2%) відзначається спадкова нейробластома. Зазвичай діагностується у дітей віком до 5 років і є найпоширенішою пухлиною у немовлят.

У невеликої кількості пацієнтів (1-2%) відзначається спадкова нейробластома. Цей різновид захворювання може передаватися з покоління в покоління. Спадкова нейробластома найчастіше викликається зміною або мутацією в генах ALK або PHOX2B. У людей зі спадковою нейрообластомою ймовірність передачі захворювання своїм дітям становить 50%.

При наявності мутацій Ви можете розраховувати на отримання письмової онкогенетичної консультації — із зазначенням ваших ризиків та сучасними рекомендаціями щодо профілактики та лікування раку, асоційованого з конкретною мутацією (на основі рекомендацій NCCN ) — безкоштовно.

*В деяких випадках для отримання достовірного результату виникає необхідність в повторному проведенні дослідження. Повторне дослідження виконується безоплатно, але може призвести до збільшення строку очікування результату
 


Склад показників:

OncoRisk Neuroblastoma - Діагностика сімейної нейробластоми (2 гени)

Метод: Секвенування наступного покоління (NGS)

Правила доставки біоматеріалів до лабораторії

венозна кров

Біоматеріал для дослідження: Цільна ВК/ ЕДТА NGS. Тип пробірки, об’єм БМ в пробірці: Система з ЕДТА без розподільного геля, 2 мл. Умови доставки: Температура від 2 до 25 градусів, 48 год.

зішкріб з внутрішньої поверхні щоки (NGS)

Біоматеріал для дослідження: букальний зішкріб для NGS. Тип пробірки, об’єм БМ в пробірці: Контейнер Isohelix BuccalFix. Умови доставки: Температура від 2 до 25 градусів, 48 год.

слина

Біоматеріал для дослідження: Слина. Тип пробірки, об’єм БМ в пробірці: Контейнер Isohelix Genefix saliva. Умови доставки: Температура від 2 до 25 градусів, 48 год.

Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому