Укр
icon
icon
7:00 - 20:00
Гаряча лінія для пацієнтів
0 800 217 887
Консультація лікаря для пацієнтів
0 800 219 696
Гаряча лінія для лікарів
0 800 752 180
Гаряча лінія для пацієнтів
icon
0 800 217 887
7:00 - 20:00
Консультація лікаря для пацієнтів
icon
0 800 219 696
7:00 - 20:00
Гаряча лінія для лікарів
icon
0 800 752 180
7:00 - 20:00
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Повернутися

Рецептор андрогену, ІГХ

Змінити місто
Дослідження недоступне. Для оформлення змініть місто.

Діагностичний напрямок

Патоморфологічна діагностика

Загальна характеристика

     У випадках необхідності більш глибокого вивчення пухлинної тканини – встановлення ступеня диференціації, визначення первинного вогнища пухлини при дослідженні анонімного метастазу – застосовують допоміжні методи морфологічного дослідження.

     Імуногістохімічний (ІГХ) – метод ідентифікації специфічних антигенних властивостей злоякісних пухлин. Використовується для виявлення локалізації того чи іншого клітинного або тканинного компоненту (антигену) in situ за допомогою зв'язування його з міченими антитілами. Є невід'ємною частиною сучасної діагностики раку, забезпечуючи виявлення локалізації в тканинах різних клітин, гормонів та їх рецепторів, ферментів, імуноглобулінів, компонентів клітин і окремих генів, шляхом застосування моноклональних і поліклональних антитіл на гістологічних зрізах для визначення локалізації різних білків в тканинах та окремих клітинах.


     ІГХ будь-якого маркеру виконується після отримання результатів гістологічного дослідження або як одномоментне замовлення з попередньо виконаного відповідного гістологічного дослідження.

     Імуногістохімічні методи на сьогоднішній день є обов'язковою частиною будь-яких досліджень, тому що тільки вони забезпечують специфічну візуалізацію локалізації в тканинах різних клітин, гормонів та їх рецепторів, ферментів, імуноглобулінів, компонентів клітин (скорочувальних і проміжних філаментів) і навіть окремих генів, а також дозволяють вивчати секреторні і синтетичні процеси.

    Великого поширення метод імуногістохімії отримав в діагностиці різних патологічних процесів і в урології, зокрема в діагностиці раку передміхурової залози.

    Виконання імуногістохімічного дослідження можливе лише після виконання попереднього гістологічного дослідження

Показання для призначення

Застосувується для визначення рівня експресії рецепторів андрогенів в пухлинних клітинах для передбачення чутливості до гормонотерапії.

Маркер

Маркер відповіді на гормотерапію.

Клінічна значущість

Передміхурова залоза – гормонзалежний орган. Як відомо, андрогени та естрогени мають здатність стимулювати проліферативні процеси в передміхуровій залозі, однак, діють вони при цьому на різні структури. Для андрогенів основною тканиною-мішенню є епітелій, а для естрогенів сполучна і м'язова строма передміхурової залози. Виходячи з цих даних важливим елементом є визначення рівня експресії рецепторів андрогенів в пухлинних клітинах для передбачення чутливості до гормонотерапії.

Склад показників:

Імуногістохімічне дослідження

Метод: Патоморфологічна мікроскопія

Правила доставки біоматеріалів до лабораторії

зразок тканини

Біоматеріал для дослідження: Зразок тканини. Тип пробірки, об’єм БМ в пробірці: Парафіновий блок. Умови доставки: Температура від 9 до 25 градусів, час доставки не обмежений Коментар: доставлений парафіновий блок має знаходитись у контейнері (захищений від вологи та пошкоджень) .

Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому