0 (800) 606 777всеукраїнський номер (044) 531 94 89 для міста Київ
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ

Кар'єра у нас

205h205 


Шановний пошукачу!

Вас вітає медична лабораторія ДІЛА – компанія, у якій всі процеси: виробництво, сервіс, а також система управління, – відповідають міжнародним стандартам якості. Ми завжди працюємо на результат!

Наша компанія є одним із лідерів ринку лабораторних послуг. Ми пропонуємо найкраще з того, що є у світовій лабораторній діагностиці, допомагаючи таким чином лікарям та їхнім пацієнтам зберегти найцінніше – здоров'я. Своїм професіоналізмом ми сприяємо розвитку і формуванню культури лабораторної діагностики в Україні заради здоров'я кожної людини.

Ми цінуємо кожного члена команди! У компанії діє політика відкритих дверей керівника. Людяність, турбота і доброзичливість – наші пріоритети в роботі. МЛ ДIЛА – компанія, у якій кожна людина почувається комфортно, впевнено і завжди може розраховувати на допомогу та підтримку.

Ми вітаємо лідерство у всьому. Ми розвиваємо лідерські якості у співробітниках, і це допомагає їм не тільки в роботі.

Для тих, хто прагне нового, кращого і не звик зупинятися на досягнутому, в нашому великому колективі створено всі умови: багаторівнева система навчання і розвитку дає змогу професійно вдосконалюватися і впевнено рухатися кар'єрними сходами вгору. Разом із компанією ростуть і працівники, збагачуючи свої знання, досвід, уміння й навички.

Якщо Ви мотивовані на досягнення високих результатів і компетентні у своїй сфері діяльності, будемо раді Вас бачити в нашій команді професіоналів, які поділяють наші цінності! Компанія цінує таких співробітників і гідно винагороджує їхню працю.

У медичній лабораторії ДIЛА відкрито такі вакансії:

Відправити резюме