гаряча лінія для пацієнтів
icon
0 800 217 887
7:00 - 20:00
Консультація лікаря для пацієнтів
icon
0 800 219 696
7:00 - 20:00
гаряча лінія для лікарів
icon
0 800 752 180
7:00 - 20:00
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ

Умови надання онлайн знижки

14.06.2021

1. Спеціальна знижка до 10% при замовленні на сайті dila.ua (далі – «онлайн знижка до 10%») надається на дослідження з актуального прайсу ДІЛА, які було замовлено та попередньо оплачено в особистому кабінеті на сайті dila.ua. Право на знижку розповсюджується на всі дослідження, крім деяких обмежень, вказаних нижче.

2. Знижкою можуть скористатись всі дієздатні особи, які досягли 18 років, при замовленні та оплаті послуги на сайті після реєстрації в особистому кабінеті або авторизації у вже існуючому. Особи, які досягли 14 років, але не досягли 18 років можуть скористатись послугами лише з дозволу батьків або законних представників.

3. Онлайн знижка до 10% застосовується незалежно від вартості замовлення, обмежень по загальній вартості замовлення немає.

4. Онлайн знижка до 10% розповсюджується на термінові дослідження.

5. Онлайн знижка до 10% не розповсюджується та не сумується з іншими знижками, а саме:

  • по партнерській програмі для членів профспілок;
  • з соціальними або іншими знижками по іншим маркетинговим акціям або знижкам, які діють в компанії.
     

У разі оформлення замовлення в особистому кабінеті на сайті чинною є лише онлайн знижка, інші знижки не діють. У разі якщо клієнт оформив замовлення в особистому кабінеті, але не сплатив його та бажає скористатись соціальною знижкою, тощо, він може це зробити при візиті у відділення ДІЛА.

6. Онлайн знижка до 10% розповсюджується та діє в Києві та в регіонах, застосовується до прайса Києва та регіонів. Вартість досліджень до знижки зазначена на сайті dila.ua в розділі «Дослідження і ціни». Вартість послуги зі знижкою зазначена в особистому кабінеті після вибору способу оплати «Оплатити онлайн зі знижкою 10%».

7. Онлайн знижка до 10% діє у обраних відділеннях ДІЛА у містах, які перелічені на Сайті на сторінці «Оформлення замовлення» у вкладці «Оберіть Ваше місто» та «Оберіть Ваше відділення».

8. Онлайн знижка до 10% не розповсюджуються на послуги преаналітики (в тому числі послуги: виклик медсестри додому, видача гістологічного висновку англійською мовою, видача висновку англійською мовою). Преаналітичний етап сплачується згідно діючого прейскуранту ДІЛА.

9. Онлайн знижка до 10% не розповсюджується на дослідження, які було замовлено на сайті, але не оплачено.

10. Важливо! Онлайн знижка до 10% не діє на дослідження, які беруть участь в акціях або передбачають надання знижки у разі виконання особливих умов продажу, та не додається до інших знижок, якщо цього не передбачено умовами акції. Клієнт може замовити та придбати такі дослідження онлайн, але без онлайн знижки.

11. Термін дії онлайн знижки до 30.09.2023 р.

12. Актуальна інформація щодо переліку досліджень, доступних для продажу в особистому кабінеті на dila.ua, умови надання знижки при оформленні замовлення та оплаті онлайн в особистому кабінеті, перелік відділень, де діє знижка, розміщуються на сайті dila.ua на сторінці https://dila.ua/umovyonlineznyzhki.html

 

Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому