гаряча лінія для пацієнтів
icon
0 800 217 887
7:00 - 20:00
Консультація лікаря для пацієнтів
icon
0 800 219 696
7:00 - 20:00
гаряча лінія для лікарів
icon
0 800 752 180
7:00 - 20:00
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ

Умови надання онлайн знижки

14.06.2021

1. Спеціальна знижка до 10% від вартості лабораторних досліджень з актуального прейскуранту ДІЛА https://dila.ua/price.html (далі – «онлайн-знижка до 10%») надається за умови повної попередньої онлайн-оплати, що здійснена в один із таких способів:

  • на сайті ДІЛА https://dila.ua (в особистому кабінеті пацієнта);
  • на сайті ДІЛА https://dila.ua з використанням послуги «швидке замовлення»;
  • за допомогою банківських систем дистанційного обслуговування за посиланням, що направлене ДІЛА у viber/sms-повідомленні та/або на електронну пошту.
     

2. Право на знижку розповсюджується на всі дослідження, крім деяких обмежень, вказаних нижче.

3. Знижкою можуть скористатись всі дієздатні особи, які на момент здійснення оплати досягли 18 років. Особи у віці від 14 до 18 років, можуть скористатись послугами лише з дозволу батьків або законних представників.

4. Термін дії онлайн-знижки – до 31.05.2024 включно.

 

5. Онлайн-знижка до 10% застосовується незалежно від вартості замовлення, обмежень по загальній вартості замовлення немає.

6. Онлайн-знижка до 10% розповсюджується на термінові дослідження.

7. Онлайн-знижка до 10% не розповсюджується та не сумується:

  • із пропозиціями, що передбачають умови партнерських програм для членів профспілок;
  • з соціальними або іншими знижками по іншим маркетинговим активностям або знижкам, які проводяться та надаються ДІЛА (якщо інше не передбачено умовами такої маркетингової активності);
  • дослідження, які беруть участь в інших маркетингових активностях або передбачають надання знижки у разі виконання особливих умов продажу.
     

Клієнт може замовити та придбати такі дослідження онлайн, але без онлайн-знижки.

У разі оформлення замовлення на сайті ДІЛА (в особистому кабінеті пацієнта або з використанням послуги «швидке замовлення») або здійснення оплати за допомогою банківських систем дистанційного обслуговування за посиланням, що направлене ДІЛА у viber/sms-повідомленні та/або на електронну пошту, чинною є лише онлайн-знижка, інші знижки не діють.

У разі, якщо клієнт оформив замовлення на сайті ДІЛА (в особистому кабінеті пацієнта або з використанням послуги «швидке замовлення»), але не сплатив його та бажає скористатись будь-якими іншими знижками, що пропонуються ДІЛА, то пацієнт може це зробити під час візиту до відділення ДІЛА.

8. Онлайн-знижка до 10% не розповсюджується на дослідження, які беруть участь в інших маркетингових активностях  або передбачають надання інших знижок у разі виконання особливих умов продажу.

9. Онлайн-знижка до 10% розповсюджується й діє в межах території України, а саме в населених пунктах, які перелічені на сайті https://dila.ua на сторінці «Оформлення замовлення» у вкладці «Оберіть Ваше місто» та «Оберіть Ваше відділення».

10. Онлайн-знижка до 10% застосовується до прейскуранту ДІЛА, що є актуальним станом на дату оформлення замовлення для населеного пункту, в якому замовляється проведення лабораторного дослідження (забір біологічного матеріалу).

11. Онлайн-знижка до 10% не розповсюджуються на послуги преаналітичного етапу, виклик медичної сестри, видачу гістологічного висновку англійською мовою, видачу висновку англійською мовою. Названі послуги сплачуються згідно діючого прейскуранту ДІЛА.

12. Онлайн знижка до 10% не розповсюджується на дослідження, які були замовлені, але не оплачені онлайн.

Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому