Заповніть Анкету-направлення для дослідження на COVID-19 онлайн.

×
(098) 594 00 22 (095) 594 00 22 (093) 594 00 22 0 800 217 887 (044) 364 49 91
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Вхід в кабінет

Діагностика T-клітинної ланки (Т-регуляторні, CD25 активовані Т-хелпери)

Повернутися

Загальна характеристика

Т-активовані лімфоцити з фенотипом CD3 + CD25 +, рецeптор до ІЛ2 CD25 + - маркер ранньої активації. Про функціональний стан Т-лімфоцитів (CD3 +) свідчить кількість експресованих рецепторів до ІЛ2 (CD25 +). При гіперактивних синдромах кількість цих клітин зростає (гострі та хронічні лімфолейкози, тимома, відторгнення трансплантата), крім того, підвищення їх може свідчити про ранню стадії запального процесу. У периферичній крові їх можна виявити в перші три дні хвороби. Зниження числа цих клітин може спостерігатися при вроджених імунодефіцитах, аутоімунних процесах, ВІЛ-інфекції, грибкових та бактеріальних інфекціях, іонізуючій радіації, старінні, отруєнні важкими металами. CD25 - активовані Т-лімфоцити, що стимулюють антитілоутворення і цитотоксичність. Даний показник відображає здатність лімфоцитів до проліферації і диференціювання, характеризує функціональний стан активованих Т-лімфоцитів. Кількість цих клітин зростає при гіперактивності імунітету. Зниження спостерігається при недостатності клітинної ланки імунітету. Pегуляторні Т- клітини відіграють істотну роль у підтримці імунного гомеостазу. Вони можуть пригнічувати активацію, проліферацію та ефекторні функції широкого кола імунокомпетентних клітин, включаючи CD4 + іCD8 + Т-клітини, натуральні кілерні (NK) - і натуральні кілерні Т (NKT) -клітини, В-клітини і антиген-презентуючі клітини. У периферичнії крові комбінація CD4, CD25, CD127 виявляє групу Т-клітин з низькою або відсутньою експресією CD127, яка має високу супрессивну активність з високою експресією FOXP3. CD 127 (IL-7) експресується на тимоцитах, Т- і B-попередниках, зрілих Т-клітинах, моноцитах і деяких інших лімфоїдних і мієлоїдних клітинах. Він відіграє важливу роль у проліферації та диференціюванні зрілих Т-клітин.

Тип біоматеріалу та способи взяття:

Тип БМ
Венозна кров

Правила підготовки пацієнта

Стандартні умови: Період голодування 8 годин (якщо інше не визначено лікарем). Можна пити воду.  Біоматеріал приймається згідно з графіком взяття біоматеріалу у відділенні МЛ ДІЛА.

 Напередодні дослідження необхідно виключити фізичні навантаження (спортивні тренування) і куріння. Дітям до 5 років і дорослим з протипоказаннями по голодуванню, допускається легкий прийом нежирної їжі хоча б за 2 години до здачі БМ.

У лабораторному довіднику можна ознайомитися з докладним описом дослідження

Ціна і терміни дослідження:

Назва дослідження
Ціна (грн.)
Термін
Терміново!
Вибрати
Діагностика T-клітинної ланки (Т-регуляторні, CD25 активовані Т-хелпери)
Ціна (грн.) 340
Термін 72 год.
Терміново!
Вибрані дослідження
Немає замовлень
Завантажте наші додатки
для iOS та Android