Заповнюйте анкету-направлення для обстеження на COVID-19 ПЛР онлайн - заощаджуйте 10 хвилин на обслуговування у відділенні.

×
(098) 594 00 22 (095) 594 00 22 (093) 594 00 22
0 800 217 887 (044) 364 49 91
0 800 752 180
Виділена лінія COVID-19
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Вхід в кабінет

Бактеріологічний посів матеріалу на стафілокок (Staphylococcus aureus)+АБГ

Повернутися

Загальна характеристика

Проводиться за певними показниками: обов'язковий або бажаний догоспітальний скринінг, у декретованих груп населення, контроль внутрішньолікарняної інфекції, у випадках рецидивуючого остеоміеліту, фурункульозу та ін.

Тип біоматеріалу та способи взяття:

Тип БМ
мазок із носа
грудне молоко
еякулят
жовч
інший тип матеріалу
урогенітальний мазок (жіночий)
мазок із вуха
мазок із ока
мазок із мигдалин
мазок із рани
урогенітальний мазок (чоловічий)
мазок із язика
секрет простати
сеча
харкотиння

Правила підготовки пацієнта

урогенітальний мазок (жіночий)

Стандартні умови підготовки (якщо інше не визначено лікарем): Утримуватися від статевих контактів 2 доби. Утримуватися від сечовипускання.

жовч

Стандартні умови підготовки (якщо інше не визначено лікарем): За 2 тижні Припинити прийом антибактеріальних препаратів. Припинити прийом будь-яких місцевих лікарських препаратів та процедур в ділянці взяття біоматеріалу.

мазок із мигдалин

Стандартні умови підготовки (якщо інше не визначено лікарем): Припинити прийом препаратів антибактеріальної, антимікотичної терапії. За 2 години Не вживати Натще або через 2 години після їди.

грудне молоко

Стандартні умови підготовки (якщо інше не визначено лікарем): За 24 години Припинити прийом місцевих антисептичних та антибактеріальних препаратів. Примітки: Перед збором молока обробити шкіру соска і ареоли 70% етиловим спиртом. Середню порцію молока з ураженої молочної залози зцідити в стерильний контейнер, просочити в ньому тампон Аміс жіночий, помістити в транспортне середовище Аміс. Важливо досягти максимального просякнення тампону шляхом контакту з БМ 10-15 сек. Транспортувати в пробірці з середовищем Аміс в лабораторію протягом 72 години при температурі +20-25°С.

мазок із язика

Стандартні умови підготовки (якщо інше не визначено лікарем): Припинити прийом місцевих антибактеріальних та антисептичних препаратів. не чистити зуби зубною пастою, не жувати жуйку. Не вживати їжу та напої.

мазок із носа

Стандартні умови підготовки (якщо інше не визначено лікарем): За 5 годин Припинити прийом будь-яких крапель та спреїв для носа.

еякулят

Стандартні умови підготовки (якщо інше не визначено лікарем): Безпосередньо перед обстеженням провести туалет зовнішніх статевих органів. Примітки: Шляхом мастурбації зібрати еякулят в стерильний контейнер в домашніх умовах, або в МЛ ДІЛА за попереднім записом: Підвисоцького, 6А; пр-т Оболонський, 49; Гагаріна, 9. Тампон Аміс жіночий помістити в еякулят до максимального просякання (контакт з БМ 10-15 сек), просякнутий тампон помістити в гелеве середовище Аміс жіноче.Транспортувати в лабораторію протягом 72 годин при температурі +20-25°С.

секрет простати

Стандартні умови підготовки (якщо інше не визначено лікарем): провести туалет зовнішніх статевих органів.

сеча

Примітки: Після ретельного туалету зовнішніх статевих органів середню порцію першої вранішньої сечі зібрати в стерильний контейнер. Зі стерильного контейнера відповідно до Інструкції сечу перенести в транспортну пробірку з консервантом борна кислота (пробірка Vacuette Bac). Доставити в лабораторію при температурі +20-25°С протягом 24 годин, в стерильному контейнері - протягом 2 годин.

харкотиння

Примітки: Перед збором харкотиння почистити зуби, прополоскати ротоглотку кип’яченою водою, сплюнути слину. Вранішню порцію харкотиння виділену при відкашлюванні зібрати в стерильний контейнер з набору, після чого за інструкцією змочити стерильний тампон Аміс жіночий в БМ 10-15 сек і помістити його в пробірку з середовищем Аміс жіночу. Важливо досягти максимального просякнення тампону шляхом його контакту з БМ 10-15 сек. Транспортувати в пробірці з середовищем Аміс в лабораторію протягом 72 годин при температурі +20-25°С.

У лабораторному довіднику можна ознайомитися з докладним описом дослідження

Ціна і терміни дослідження:

Назва дослідження
Ціна (грн.)
Термін
Терміново!
Вибрати
Бактеріологічний посів матеріалу на стафілокок (Staphylococcus aureus)+АБГ
Ціна (грн.) 375
Термін 4 дн.
Терміново!
Вибрані дослідження
Немає замовлень
Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому