Укр
icon
icon
7:00 - 20:00
Гаряча лінія для пацієнтів
0 800 217 887
Консультація лікаря для пацієнтів
0 800 219 696
Гаряча лінія для лікарів
0 800 752 180
Гаряча лінія для пацієнтів
icon
0 800 217 887
7:00 - 20:00
Консультація лікаря для пацієнтів
icon
0 800 219 696
7:00 - 20:00
Гаряча лінія для лікарів
icon
0 800 752 180
7:00 - 20:00
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Повернутися

Комплекс №213 "Передопераційне обстеження розширене"

Змінити місто
Дослідження недоступне. Для оформлення змініть місто.
Фото - Комплекс №213 "Передопераційне обстеження розширене"

Загальна характеристика

Підготовка до операції включає в себе комплекс діагностичних заходів з урахуванням клінічних і індивідуальних особливостей пацієнта і характеру подальшого оперативного втручання.
Один з важливих етапів цієї підготовки – це лабораторне обстеження, яке допомагає виявити захворювання, що можуть стати причиною ускладнень під час операції або погіршити перебіг післяопераційного періоду.

Експерти ДІЛА рекомендують розширений комплекс досліджень, сформований для пацієнтів, які готуються до різних оперативних втручань. Обстеження рекомендовано проходити за 7 днів до операції.

Дослідження, які входять до складу комплексу:
- Загальний розгорнутий аналіз крові (31 показник: автоматичний геманалізатор)
Загальний аналіз сечі
Група крові + резус фактор (виявлення методом аглютинації в гелі)
Глюкоза у венозній крові натще
Креатинін
Сечовина
Аланінамінотрансфераза (АЛТ)
Аспартатамінотрансфераза (АСТ)
Білірубін загальний
Загальний білок
Натрій
Калій
Коагулограма на автоматичному аналізаторі (% протромбіну за Квіком (Hepato Quick), протромбіновий час, МНВ (INR), фібриноген, АЧТВ).
Гепатит В, HBsAg
Гепатит С, Anti-HCV антитіла до вірусу – скринінг
Сифіліс, Treponema pallidum, антитіла загальні - скринінг

Результати досліджень дозволять:
оцінити функціональний стан організму, що необхідно для проведення операції та післяопераційного відновлення;
визначити групу крові та резус фактор;
оцінити стан печінки та нирок;
визначити електролітний баланс, що у разі змін може вказувати на різні патологічні стани (такі як порушення серцевого ритму, зниження артеріального тиску чи ін.)
виключити гострі стани або загострення хронічних захворювань;
виключити інфекційні захворювання – гепатити В і С, сифіліс, що дозволяє уникнути епідемічних спалахів у стаціонарі, зараження медичного персоналу.

Біоматеріал для дослідження: кров з вени, сеча (рекомендовано завчасно придбати у відділенні ДІЛА контейнери для збирання сечі).

*Вартість комплексів на регулярній основі до 10% нижча від сумарної вартості окремих досліджень, що входять до їх складу.

Відхилення будь-якого показника від референтних значень потребує консультації лікаря-фахівця.

Запитання щодо інтерпретації результатів досліджень ви можете ставити експертам з лабораторної діагностики компанії ДІЛА за тел. 0800 219 696
Важливо! Лікарі лабораторії ДІЛА не встановлюють діагноз та не призначають лікування, а лише можуть підтвердити або спростувати сумніви стосовно стану вашого здоров’я та порадити, до фахівця якого напрямку/спеціальності потрібно звернутися.

Правила підготовки пацієнта

венозна кров

Умови підготовки (якщо інше не визначено лікарем):За 24 години Не вживати алкоголь. За 8 годин Витримати голодування, виключити жирну їжу. Можна пити воду. За 1 годину не палити. Безпосередньо перед обстеженням виключити фізичні навантаження та стреси. Для дітей до 1 року - бажано дотриматись максимально можливого проміжку між годуваннями, або безпосередньо перед наступним годуванням.

сеча (вакует)

Важливо:Доставити у відділення ДІЛА при температурі +2-25°C протягом 24 годин.Примітки:Перед збором сечі обов'язково провести туалет зовнішніх статевих органів. В стерильний контейнер зібрати середню порцію першої ранкової сечі, потім відібрати з неї необхідний об'єм у вакуумну пробірку Vacuette з консервантом відповідно інструкції. Сечу в уриновакует рекомендовано перенести протягом 30 хвилин, але не більше 2 годин, з моменту збору. Перед початком переглянути інструкцію.

Інструкція збору сечі- Загальноклінічні досл..pdfІнструкція збору сечі -Загальноклінічні+Бактеріологічні досл..pdf

Правила доставки біоматеріалів до лабораторії

венозна кров

Біоматеріал для дослідження: Сироватка ВК. Тип пробірки, об’єм БМ в пробірці: Вакутейнер з розподільним гелем, 3,5 мл. ПреА обробка перед транспортуванням: центрифугувати пробірку. Умови доставки: Температура від 2 до 25 градусів, 24 год.

Біоматеріал для дослідження: цільна ВК/ ЗАК без ФОРМУЛИ. Тип пробірки, об’єм БМ в пробірці: Система з ЕДТА без розподільного геля, 2,0 мл. ПреА обробка перед транспортуванням: зберігати у холодильнику. Умови доставки: Температура від 2 до 8 градусів, 24 год.

Біоматеріал для дослідження: плазма ВК/Na-Cit. Тип пробірки, об’єм БМ в пробірці: Вакутейнер з цитратом натрію, 3,0 мл. ПреА обробка перед транспортуванням: при доставці >10 годин, центрифугувати, відбрати плазму та заморозити, доставити на сухому льоді. Умови доставки: Температура від 18 до 25 градусів, 10 год.

Біоматеріал для дослідження: Цільна кров/ЕДТА (ІмГем). Тип пробірки, об’єм БМ в пробірці: Система з ЕДТА без розподільного геля, 4,0 мл. Умови доставки: Температура від 2 до 25 градусів, 24 год.

Біоматеріал для дослідження: Плазма ВК/Na-F. Тип пробірки, об’єм БМ в пробірці: Вакутейнер з фторидом натрію, 2,0 мл. ПреА обробка перед транспортуванням: зберігати у холодильнику. Умови доставки: Температура від 2 до 8 градусів, 24 год. Коментар: при доставці до лабораторії довше, ніж 20 годин, відібрати плазму у 2 епендорфи.

Біоматеріал для дослідження: Сироватка ВК. Тип пробірки, об’єм БМ в пробірці: Вакутейнер з розподільним гелем, 5,0 мл. ПреА обробка перед транспортуванням: центрифугувати пробірку. Умови доставки: Температура від 2 до 25 градусів, 24 год.

сеча (вакует)

Біоматеріал для дослідження: Сеча (ЗАС). Тип пробірки, об’єм БМ в пробірці: Vacuette з консервантом, 8,0 мл. Умови доставки: Температура від 2 до 25 градусів, 72 год.

У лабораторному довіднику можна ознайомитися з докладним описом дослідження

Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому