Заповнюйте анкету-направлення для обстеження на COVID-19 ПЛР онлайн - заощаджуйте 10 хвилин на обслуговування у відділенні.

×
(098) 594 00 22 (095) 594 00 22 (093) 594 00 22
0 800 217 887 (044) 364 49 91
0 800 752 180
Виділена лінія COVID-19
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Вхід в кабінет

Доступні 2 версії особистого кабінету:
НОВА ВЕРСІЯ
(у режимі бета-тестування*)

* В новій версії кабінету вже доступне створення онлайн замовлень та онлайн оплата. Нова версія працює в режимі бета-тестування у всіх відділеннях Києва та регіонах. Більше інформації тут. Беріть участь у тестуванні та надсилайте нам свій фідбек на адресу feedback@dila.com.ua.

Алергокомпонент Бичачий nGal-alpha-1,3-Gal (alpha-Gal) Thyroglobulin, IgE

Повернутися

Загальна характеристика

Gal-alpha-1,3-Gal (alpha-Gal) Thyroglobulin – олігосахарид ссавців, що може бути причиною розвитку важкої алергічної реакції.  Наявність Ig E-антитіл до alpha-Gal  у пацієнта призводить до розвитку альфа-гал синдрому. Первинна сенсибілізація до alpha-Gal, як правило, виникає після укуса Іксодового кліща. Клінічні прояви альфа-гал синдрому (харчова алергія та кропив’янка, ангіоневротичний набряк або анафілаксія) починається через 3-5 годин після вживання червоного м'яса (яловичина, свинина, баранина, конина, дичина та ін.) та субпродуктів ссавців (нирки і печінка) і желатину; або медикаментозною алергією, особливо в разі парентерального введення ліків, отриманих з клітин або тканин ссавців (наприклад, цетуксимаб або колоїди на основі желатину).  

Правила підготовки пацієнта

венозна кров

Стандартні умови підготовки (якщо інше не визначено лікарем): За 8 годин Витримати голодування, виключити жирну їжу. Можна пити воду.

У лабораторному довіднику можна ознайомитися з докладним описом дослідження

Ціна і терміни дослідження:

Назва дослідження
Ціна (грн.)
Термін
Терміново!
Вибрати
Алергокомпонент Бичачий nGal-alpha-1,3-Gal (alpha-Gal) Thyroglobulin, IgE
Ціна (грн.) 720
Термін 24 год.
Терміново!
Вибрані дослідження
Немає замовлень
Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому