Заповнюйте анкету-направлення для обстеження на COVID-19 ПЛР онлайн - заощаджуйте 10 хвилин на обслуговування у відділенні.

×
(098) 594 00 22 (095) 594 00 22 (093) 594 00 22
0 800 217 887 (044) 364 49 91
0 800 752 180
Виділена лінія COVID-19
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Вхід в кабінет

Доступні 2 версії особистого кабінету:
НОВА ВЕРСІЯ
(у режимі бета-тестування*)

* В новій версії кабінету вже доступне створення онлайн замовлень та онлайн оплата. Нова версія працює в режимі бета-тестування у всіх відділеннях Києва та регіонах. Більше інформації тут. Беріть участь у тестуванні та надсилайте нам свій фідбек на адресу feedback@dila.com.ua.

Алергокомпонент Арахісу rAra h 8, PR-10, IgE (f352)

Повернутися

Загальна характеристика


Арахіс один з найважливіших харчових алергенів, що відноситься до "золотої вісімки", є членом сімейства бобових. Та володіє найбільш алергенними властивостями серед всіх бобових, викликаючи важкі алергічні реакції, загострення респіраторної алергії, алергічного дерматиту. На відміну від алергій на інші харчові алергени, толерантність до земляного горіху розвивається тільки у 20% дітей, у решти зберігається і в дорослому віці. Арахіс широко використовується в харчовій промисловості та часто являється прихованим алергеном. Алергокомпонент Ara h 8 належить до групи PR-10-протеїнів. Більшість пацієнтів з інгаляційною алергією на пилок берези мають чутливість до Ara h 8, яка проявляється розвитком орального алергічного синдрому: свербіж, поколювання і набряк губ, язика,піднебіння, глотки, які можуть супроводжуватись набряком Квінке легкого або середнього ступеня тяжкості, а також атопічним дерматитом. Ara h 8 відноситься до алергенів другого класу та являється перехресно-реактивний з іншими джерелами Bet v 1- гомологів: найчастіше виявляється сенсибілізацію до плодів сімейства Розоцвітних (персик Pru p 1, яблуко Mal d 1, черешня Pru av 1), ківі Act d 8, полуниці Fra a 1; з овочів найбільш частою причиною сенсибілізації являються Зонтичні (морква Dau c 1, селера Apa g 1.01) та картопля Sol t 1; з  сімейства Бобових соя Gly m 4. 

Правила підготовки пацієнта

венозна кров

Стандартні умови підготовки (якщо інше не визначено лікарем): За 8 годин Витримати голодування, виключити жирну їжу. Можна пити воду.

У лабораторному довіднику можна ознайомитися з докладним описом дослідження

Ціна і терміни дослідження:

Назва дослідження
Ціна (грн.)
Термін
Терміново!
Вибрати
Алергокомпонент Арахісу rAra h 8, PR-10, IgE (f352)
Ціна (грн.) 590
Термін 24 год.
Терміново!
Вибрані дослідження
Немає замовлень
Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому