Загальна характеристика
Підготовка до вагітності актуальна не лише для жінок.
Важливими складовими підготовки обох батьків до вагітності є лікування хронічних захворювань, нормалізація ваги, позбавлення від шкідливих звичок, проведення необхідної вакцинації.
У той же час існує багато станів, які не проявляються симптомами та можуть бути виявлені лише за допомогою обстеження. До таких станів, що можуть негативно вплинути на перебіг вагітності та здоров'я дитини і можуть бути виявлені і скориговані на етапі планування вагітності, належать:
- анемія;
- інфекції, що передаються статевим шляхом, включаючи вірусні гепатити.
Кому рекомендовано пройти обстеження: чоловікам, які відповідально ставляться до планування батьківства.
Дослідження, які входять до складу комплексу:
- Загальний розгорнутий аналіз крові (31 показник: автоматичний геманалізатор);
- Гепатит В, HBsAg - кількісн.;
- Гепатит С, Anti-HCV антитіла до вірусу – скринінг;
- Сифіліс, Treponema pallidum, антитіла загальні – скринінг;
- Скринінг 7 ІПСШ - напівкількісн.
Результати досліджень дозволять діагностувати:
- анемію;
- запальні процеси;
- статеві інфекції (в т. ч. сифіліс), вірусні гепатити В і С. Наявність цих інфекцій може стати причиною невиношування вагітності, викидня, вад розвитку плоду, тощо.
Біоматеріал для дослідження: кров із вени, сеча або зішкрібок із уретри/еякулят.
*Вартість комплексів на регулярній основі до 10% нижча від сумарної вартості окремих досліджень, що входять до їх складу.
Відхилення будь-якого показника від референтних значень потребує консультації лікаря-фахівця.
Запитання щодо інтерпретації результатів досліджень ви можете ставити експертам з лабораторної діагностики компанії ДІЛА за тел. 0800 219 696
Важливо! Лікарі лабораторії ДІЛА не встановлюють діагноз та не призначають лікування, а лише можуть підтвердити або спростувати сумніви стосовно стану вашого здоров’я та порадити, до фахівця якого напрямку/спеціальності потрібно звернутися.
Правила підготовки пацієнта
венозна кров
урогенітальний зішкріб (чоловічий)
еякулят
сеча
Правила доставки біоматеріалів до лабораторії
венозна кров
Біоматеріал для дослідження: Сироватка ВК. Тип пробірки, об’єм БМ в пробірці: Вакутейнер з розподільним гелем, 5,0 мл. ПреА обробка перед транспортуванням: центрифуговану пробірку зберігати в холодильнику. Умови доставки: Температура від 2 до 8 градусів, 48 год.
Біоматеріал для дослідження: Сироватка ВК. Тип пробірки, об’єм БМ в пробірці: Вакутейнер з розподільним гелем, 3,5 мл. ПреА обробка перед транспортуванням: центрифугувати пробірку. Умови доставки: Температура від 2 до 25 градусів, 24 год.
Біоматеріал для дослідження: цільна ВК/ ЗАК без ФОРМУЛИ. Тип пробірки, об’єм БМ в пробірці: Система з ЕДТА без розподільного геля, 2,0 мл. ПреА обробка перед транспортуванням: зберігати у холодильнику. Умови доставки: Температура від 2 до 8 градусів, 24 год.
Біоматеріал для дослідження: Сироватка ВК. Тип пробірки, об’єм БМ в пробірці: Вакутейнер з розподільним гелем, 5,0 мл. ПреА обробка перед транспортуванням: центрифугувати пробірку. Умови доставки: Температура від 2 до 25 градусів, 24 год.
урогенітальний зішкріб (чоловічий)
Біоматеріал для дослідження: Зішкребок із уретри. Тип пробірки, об’єм БМ в пробірці: Епендорф з транспортним середовищем. Умови доставки: Температура від 2 до 25 градусів, 72 год.
еякулят
Біоматеріал для дослідження: Еякулят. Тип пробірки, об’єм БМ в пробірці: Стерильний контейнер з кришкою, 2 мл. ПреА обробка перед транспортуванням: зберігати у холодильнику. Умови доставки: Температура від 2 до 8 градусів, 24 год.
сеча
Біоматеріал для дослідження: Сеча ПЛР. Тип пробірки, об’єм БМ в пробірці: Стерильний контейнер з кришкою, 30 мл. ПреА обробка перед транспортуванням: зберігати у холодильнику. Умови доставки: Температура від 2 до 8 градусів, 24 год.
У лабораторному довіднику можна ознайомитися з докладним описом дослідження