Заповнюйте анкету-направлення для обстеження на COVID-19 онлайн - заощаджуйте 10 хвилин на обслуговування у відділенні.

×
(098) 594 00 22 (095) 594 00 22 (093) 594 00 22
0 800 217 887 (044) 364 49 91
0 800 752 180
Виділена лінія COVID-19
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Вхід в кабінет

Програма 183 "Оцініть готовність організму до фізичних навантажень"

Повернутися
Фото - Програма 183 "Оцініть готовність організму до фізичних навантажень"

Загальна характеристика

Якщо ви плануєте почати займатись спортом чи повертаєтесь до тренувань після тривалої перерви, то дуже важливо відразу підібрати оптимальні для вас інтенсивність і тип тренувань. А це значною мірою буде залежати від фізичного стану організму. Саме тому перед початком тренувань рекомендується пройти лабораторне обстеження та отримати консультацію спортивного лікаря щодо дозволеного рівня фізичних навантажень.
Пам’ятайте! Навіть незначні порушення у стані здоров’я можуть вам не заважати в повсякденному житті, але водночас бути досить відчутними на тренуванні чи навіть стати перешкодою для занять спортом. Важливо пам’ятати і про дітей, щоб надмірні спортивні навантаження не завдали шкоди незміцнілому дитячому організму.

Дана програма допоможе оцінити стан здоров’я, дізнатись про слабкі місця організму та його готовність до фізичних навантажень, визначити рівень вітаміну D, який має велике значення для будь-якого спортсмена, адже бере участь у формуванні кісток, функціонуванні м'язової тканини, нервової системи і підтримці загальної працездатності організму.

Кому рекомендовано пройти обстеження:
«Початківцям у спорті» незалежно від віку та спортсменам, які повертаються до фізичних навантажень після тривалої перерви
Перед плануванням тривалого активного відпочинку, що передбачає надмірні та незвичні для організму фізичні навантаження (похід в гори, велопробіг і т. п.)
Результати досліджень дозволять вам оцінити наявність протипоказань на етапі планування спортивних навантажень, для уникнення проблем з боку серцево-судинної системи, ендокринних залоз, нирок, печінки, м’язів.

Дослідження, які входять до скринінгової програми:

Оцінка загального стану здоров’я:
Загальний розгорнутий аналіз крові (автоматичний геманалізатор: 33 показники)
Загальний аналіз сечі

Оцінка стану щитоподібної залози, виявлення ризику розвитку серцевої недостатності:
Тиреотропний гормон (ТТГ)

Оцінка вуглеводного обміну (ризику розвитку цукрового діабету):
Глюкоза у венозній крові натще

Оцінка функції печінки:
Білірубін загальний
Білірубін прямий
Білірубін непрямий
Аланінамінотрансфераза (АЛТ)
Аспартатамінотрансфераза (АСТ)

Оцінка функції нирок:
Креатинін
Сечовина
Сечова кислота

Оцінка стану білкового обміну:
Білкові фракції

Оцінка балансу електролітів (важливого елементу для регуляції роботи серця):
Натрій
Калій

Оцінка стану м’язової тканини:
Креатинкіназа (загальна)

Оцінка можливого ступеня розвитку м’язової маси та м’язової сили, визначення рівня перед введенням препаратів тестостерону або інших анаболіків для покращення фізичної форми:
Тестостерон загальний

Оцінка дефіциту/нестачі вітаміну D з метою попередження порушень функцій кістково-м'язової системи:
Вітамін D (25 гідроксикальциферол)

Відхилення будь-якого показника від референтних значень потребує консультації лікаря-фахівця та поглибленого обстеження для подальшого вирішення питання щодо спортивних навантажень.

Біоматеріал для дослідження: кров з вени, сеча.

*Вартість скринінгових програм на регулярній основі на 15% нижча від сумарної вартості окремих досліджень, що входять до їх складу

Правила підготовки пацієнта

венозна кров

Стандартні умови підготовки (якщо інше не визначено лікарем): За 3 доби Виключити ангіографію з контрастом Флуоресцеїн. За 8 годин Витримати голодування, виключити жирну їжу. Можна пити воду. Важливо: Узгодити з лікарем день проходження дослідження відповідно до дня менструального циклу.

сеча

Примітки: Будь-яка порція сечі, незалежно від часу доби, збирається після туалету зовнішніх статевих органів. Перед збором сечі обов'язково провести туалет зовнішніх статевих органів. В чисту суху ємність зібрати всю вранішню сечу, потім відібрати з неї необхідний об'єм у вакуумну пробірку Vacuette з консервантом за допомогою спеціального тримача для перенесення сечі, який входить в комплект. Перед початком переглянути інструкцію.

сеча добова

Примітки: Перше ранкове сечовипускання зробити в унітаз. Всю подальшу добову сечу, включаючи ранкову порцію наступного дня, зібрати в ємкість (важливо - об`єм ємкості повинен бути достатнім для очікуваної кількості сечі за добу). Протягом усього періоду збору біологічний матеріал тримати в прохолодному, захищеному від світла місці. Після закінчення збору, визначити добовий об`єм зібраної сечі, перемішати, відлити 30-40 мл в стандартний контейнер для сечі та доставити у відділення МЛ ДІЛА протягом 2 годин після збору останньої порції.

У лабораторному довіднику можна ознайомитися з докладним описом дослідження

Ціна і терміни дослідження:

Назва дослідження
Ціна (грн.)
Термін
Терміново!
Вибрати
Програма 183 "Оцініть готовність організму до фізичних навантажень"
Ціна (грн.) 2240
Термін 48 год.
Терміново!
Вибрані дослідження
Немає замовлень
Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому