Заповнюйте анкету-направлення для обстеження на COVID-19 ПЛР онлайн - заощаджуйте 10 хвилин на обслуговування у відділенні.

×
(098) 594 00 22 (095) 594 00 22 (093) 594 00 22
0 800 217 887 (044) 364 49 91
0 800 752 180
Виділена лінія COVID-19
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Вхід в кабінет

Доступні 2 версії особистого кабінету:
НОВА ВЕРСІЯ
(у режимі бета-тестування*)

* В новій версії кабінету вже доступне створення онлайн замовлень та онлайн оплата. Нова версія працює в режимі бета-тестування у всіх відділеннях Києва та регіонах. Більше інформації тут. Беріть участь у тестуванні та надсилайте нам свій фідбек на адресу feedback@dila.com.ua.

Алергопанель "Тварини" 6 алергенів

Повернутися

Загальна характеристика

Котячі алергени мають дуже високу летючість. Зазвичай прикріплені до дрібних частинок пилу, які знаходяться у повітрі тривалий час. Котячий алерген, що міститься в слині, шерстці або епідермісі - найбільш потужний з усіх алергенів і має виняткову стабільність і здатністю глибоко проникати. Він довго зберігається в навколишньому середовищі, навіть після того, як кішку видаляють з дому. Причиною алергічної реакції до собаки в більшості випадків є лупа, дрібні частинки шкіри (епідермісу). Молекулярна маса алергену собаки - 36 кДа. Цей алерген має високу летючість. Також можлива реакція на алергени, принесені собакою з вулиці. У деяких випадках алергічна реакція виникає тільки на певну породу собак. Алергени собаки здатні зберігати високий рівень протягом декількох місяців, навіть після видалення собаки з будинку. Домашні птахи також служать джерелом великої кількості алергенів, які у сенсибілізованих до них осіб можуть провокувати загострення алергічних захворювань. Поширення алергенів відбувається при прибиранні кліток, або в тому випадку, якщо папуга вільно переміщається по квартирі. Дане дослідження дозволяє визначити наявність сенсибілізації організму людини до цих алергенів і має значення для діагностики бронхіальної астми, екземи, атопічного дерматиту, респіраторних алергозів, алергічного кон'юнктивіту.

Тип біоматеріалу та способи взяття:

Тип БМ
венозна кров

Правила підготовки пацієнта

венозна кров

Стандартні умови підготовки (якщо інше не визначено лікарем): За 4 години Витримати голодування, виключити жирну їжу. Можна пити воду.

У лабораторному довіднику можна ознайомитися з докладним описом дослідження

Ціна і терміни дослідження:

Назва дослідження
Ціна (грн.)
Термін
Терміново!
Вибрати
Алергопанель "Тварини" 6 алергенів
Ціна (грн.) 385
Термін 24 год.
Терміново!
Вибрані дослідження
Немає замовлень
Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому