гаряча лінія для пацієнтів
icon
0 800 217 887
7:00 - 21:00
Консультація лікаря для пацієнтів
icon
0 800 219 696
7:00 - 21:00
гаряча лінія для лікарів
icon
0 800 752 180
7:00 - 21:00
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ

Програма 172 "Надлишкова вага: скринінг ендокринно-обмінних причин"

Повернутися
Фото - Програма 172 "Надлишкова вага: скринінг ендокринно-обмінних причин"

Загальна характеристика

Проблема надлишкової ваги є дуже актуальною для сучасного суспільства. Вона може створити не лише естетичну та психологічну проблему, але й спровокувати розвиток серцево-судинних захворювань, цукрового діабету та ін. Важливо! Причиною надлишкової ваги можуть бути захворювання ендокринної системи, ефективне лікування яких призведе до успішного контролю ваги.

Експерти ДІЛА відповідно до актуальних міжнародних протоколів медичної практики розробили Програму, яка дозволяє провести базовий скринінг порушення функції щитоподібної залози, репродуктивної системи, наднирників як ендокринних причин ожиріння та супутніх метаболічних змін – вуглеводного та ліпідного обміну.

Кому рекомендовано обстеження:
Особам від 5 років як з надлишковою вагою, так і ожирінням, в тому числі якщо традиційні методи нормалізації ваги (раціональне харчування, фізичні вправи) не дали позитивного результату.

Результати досліджень дозволять вам виявити ендокринні причини надлишкової ваги та супутні метаболічні зміни (вуглеводного та ліпідного обміну).

Дослідження, які входять до скринінгової програми:
Оцінка функціонального стану щитоподібної залози:
-Тиреотропний гормон (ТТГ)

Оцінка стану надниркових залоз:
-Кортизол (у слині) вільний

Оцінка стану репродуктивної системи:
-Інгібін В
-Пролактин
-Тестостерон загальний

Непряма оцінка кількості жирової тканини в організмі:
-Лептин

Оцінка ліпідного обміну:
-Холестерин
-Холестерин ліпопротеїдів низької щільності (бета-ліпопротеїди)

Оцінка вуглеводного обміну
-Глікований гемоглобін (HbA1c)
-С-пептид
-Індекс НОМА (глюкоза (венозна кров) х інсулін/22,5)

Оцінка стану печінки
-Аланінамінотрансфераза (АЛТ)

Відхилення будь-якого показника від референтних значень потребує консультації лікаря-фахівця.

Запитання щодо інтерпретації результатів досліджень ви можете ставити експертам з лабораторної діагностики компанії ДІЛА за тел. 0800 219 696
Важливо! Лікарі лабораторії ДІЛА не встановлюють діагноз та не призначають лікування, а лише можуть підтвердити або спростувати сумніви стосовно стану вашого здоров’я та порадити, до фахівця якого напрямку/спеціальності потрібно звернутися.

Біоматеріал для дослідження: кров з вени, слина.

*Вартість скринінгових програм на регулярній основі до 15% нижча від сумарної вартості окремих досліджень, що входять до їх складу.

Правила підготовки пацієнта

венозна кров

Умови підготовки (якщо інше не визначено лікарем): За 3 доби Виключити ангіографію з контрастом Флуоресцеїн. За 8 годин Витримати голодування, виключити жирну їжу. Можна пити воду. Погодити з лікарем доцільність дослідження на тлі використовування лікарських препаратів. Погодити з лікарем проведення натщесерце і / або після навантаження глюкозою, їжею. Важливо: Узгодити з лікарем день проходження дослідження відповідно до дня менструального циклу.

слина

Умови підготовки (якщо інше не визначено лікарем): За 1 добу Не вживати алкоголь. Не вживати солодку. За 60 хвилин не палити. виключити фізичні навантаження та стреси. Не вживати тютюн (не жувати). За 30 хвилин Не вживати їжу та напої. Виключити чистку зубів щіткою або ниткою. Видалити помаду, бальзам для губ. Виключити обстеження при загостренні захворювань порожнини рота. Погодити з лікарем прийом глюкокортикоїдів, естрогенів, опіатів, пероральних контрацептивів. Важливо: Необхідно заздалегідь придбати контейнер в відділенні МЛ «ДІЛА» та сплатити повну вартість дослідження. %1 Примітки: у вкладенні. Слина збирається в спеціальний контейнер (час забору вказує лікар) - Sarstedt Cortisol-Salivette. Виконайте наступні дії, щоб зібрати слину. 1) Зніміть верхню кришку контейнера. 2) Не торкаючись тампону пальцями, нахиліть контейнер таким чином, щоб тампон опинився у роті. 3) Для достатнього просочування слиною, м’яко пожуйте тампон не менше 2 хвилин (!тампон повинен бути рясно просочений слиною, запобігайте розжовуванню тампона). 3) Не торкаючись тампону, поверніть його назад в контейнер. 4) Закрийте контейнер, переконайтеся, що кришка прилягає щільно. 5) Помістіть контейнер в холодильник (зберігання зразку при 2-8 °С). 6) Протягом 2 діб доставте контейнер зі слиною в лабораторію згідно графіка взяття біоматеріалу у відділенні ДІЛА.

У лабораторному довіднику можна ознайомитися з докладним описом дослідження

Ціна і терміни дослідження:

Назва дослідження
Ціна (грн.)
Термін
Терміново!
зі знижкою до 15%
Програма 172 "Надлишкова вага: скринінг ендокринно-обмінних причин"
Ціна (грн.) 2655
Термін 5 дн.
Терміново!
Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому