Увага! Відділення на вул.Грушевського 28/2 в Києві буде зачинене на плановий ремонт з 18.01 по 5.02.20 включно. Докладніше за посиланням.

×
0 800 217 887 всеукраїнські номери (044) 364 49 91 для міста Київ
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Вхід в кабінет

Гострі кишкові інфекції ПЛР REAL TIME - скринінг

Повернутися

Загальна характеристика

Гострі кишкові інфекції (ГКІ) – це велика група інфекційних захворювань людини, збудниками яких є патогенні та умовно-патогенні бактерії, віруси і найпростіші. Найчастіше збудниками кишкових інфекцій є: сальмонели, шигели, стафілококи та інші патогенні і умовно-патогенні мікроорганізми. Порівняно часто кишкові інфекції викликають: ротавіруси, ентеровіруси, аденовіруси, норовіруси та інші збудники. ГКІ об’єднують хвороби, провідним симптомом для яких є діарея, також можливий розвиток лихоманки, кишковий синдром з ймовірним розвитком зневоднення і тяжким перебігом в дитячій віковій групі та у людей похилого віку.

Тип біоматеріалу та способи взяття:

Тип БМ
Кал
Кал

Правила підготовки пацієнта

Стандартні умови. Кал збирається після природньої дефекації в стерильний контейнер в кількості не менш, ніж 5 гр (половина чайної ложки). Матеріал після забору необхідно доставити: протягом: 2-х годин - до відділення МЛ "ДІЛА" №1 (вул. Підвисоцького, 6А. ), протягом 30-40 хвилин – до інших МЛ "ДІЛА" м.Києва чи Обухова. Графік прийому біологічного матеріалу уточнюйте за номером телефону гарячої лінії. Не береться матеріал для дослідження, зібраний після клізми, прийому медикаментів, що впливають на перистальтику, прийому касторового або вазелінового масла. 

У лабораторному довіднику можна ознайомитися з докладним описом дослідження

Ціна і терміни дослідження:

Назва дослідження
Ціна (грн.)
Термін
Терміново!
Вибрати
Гострі кишкові інфекції ПЛР REAL TIME - скринінг
Ціна (грн.) 600
Термін 24 год.
Терміново!
Вибрані дослідження
Немає замовлень
Завантажте наші додатки
для iOS та Android

На початок