0 800 217 887
0 800 752 180 всеукраїнські номери
(044) 364 49 91 для міста Київ
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Вхід в кабінет

Правила підготовки до посткоїтального тесту (in vivo)

Біоматеріал для посткоїтального тесту приймається у двох відділеннях МЛ ДІЛА м. Києва за адресами: вул. Підвисоцького, 6А (пн.-пт.: 8:00 – 19:00, сб: 9:00 – 15:00) та Оболонський проспект, 49 (пн.-пт.: 9:00 – 17:00, сб: 9:00 – 17:00).

Для отримання точного і достовірного результату, слід дотримуватися таких правил підготовки:

1. Визначити правильний день дослідження. Посткоїтальний тест виконується якомога ближче до моменту овуляції, коли виробляється найбільша кількість слизу, і він добре пропускає сперматозоїди, це 1-2 дні протягом менструального циклу. Точно визначити час овуляції можна за такими критеріями:

  • зміна базальної температури
  • визначення середини циклу (1-й день менструації – це 1-й день циклу) календарним методом при регулярному менструальному циклі. Наприклад, за тривалості менструального циклу 28 днів середина – 14-й день
  • використання тесту на овуляцію
  • ультразвукове дослідження
  • кольпоцитологічні дослідження.

2. Статеве утримання протягом 2 днів до проведення тесту.

3. Статевий контакт повинен відбутися в ніч напередодні дослідження, після коїтусу лежати протягом 30 хвилин. Заборонено спринцюватися і приймати ванну.

4. Не слід використовувати сперміциди, зволожувальні вагінальні речовини, спринцювання, а також виключити використання будь-яких інтравагінальних засобів мінімум за 5 днів до проведення дослідження.

5. Жінці необхідно прийти у відділення МЛ ДІЛА через 9-14 годин після статевого контакту.

Якщо під час дослідження «Посткоїтальний тест» буде виявлено кров'янисті виділення, дослідження не проводиться.

Якщо при проведенні дослідження «Посткоїтальний тест» буде виявлено відсутність овуляторного слизу в цервікальному каналі, дослідження не проводиться.

Рекомендовано: повторно підготуватися до дослідження в наступному менструальному циклі, бажано дату овуляції встановити разом із лікарем.

0
Завантажте наші додатки
для iOS та Android

На початок