Діагностичний напрямок
Діагностика інгаляційної алергії
Загальна характеристика
Береза є недовговічним декоративним деревом, що зустрічається в прохолодних регіонах Північної півкулі. Берези продукують пилок з січня по квітень, залежно від кліматичної зони .Річна кількість пилку може змінюватися з року в рік на 400 відсотків. Берези запилюються вітром, і рівень пилку визначається погодою, різноманітністю місцевої флори та специфічними ритмами запилення певних таксонів або груп.
Багато пацієнтів з алергією на березу можуть відчувати симптоми під час контакту з іншими алергенами, такими як пилок дерев, бур’янів або трав, що ускладнює визначення пилку, який викликає симптоми
Симптоми алергії на березу можуть бути подібні до багатьох інших алергій на пилок і можуть включати: чхання, закладеність носа, нежить, сльозоточивість очей, свербіж у горлі та очах ,хрипи. При чутливості до пилку берези та наявній алергічній астмі, пилок дерев може спровокувати або погіршити симптоми астми, такі як кашель і хрипи.
При алергії до пилку берези, є продукти рослинного походження, що викликають розвиток Орального алергічного синдрому, і включають фрукти, овочі, горіхи та бобові, такі як яблуко, вишня, персик, лісовий горіх, арахіс, морква, селера, соя, полуниця та багато іншого
Склад показників:
Алерген береза, sIgE (t3)
Одиниця виміру: Кілоодиниця алергена на літр
Референтні значення:
Правила підготовки пацієнта
венозна кров
Правила доставки біоматеріалів до лабораторії
венозна кров
Біоматеріал для дослідження: сироватка ВК. Тип пробірки, об’єм БМ в пробірці: Вакутейнер з розподільним гелем, 3,5 мл. ПреА обробка перед транспортуванням: центрифугувати пробірку. Умови доставки: Температура від 2 до 25 градусів, 24 год.