Укр
icon
icon
7:00 - 20:00
Гаряча лінія для пацієнтів
0 800 217 887
Консультація лікаря для пацієнтів
0 800 219 696
Гаряча лінія для лікарів
0 800 752 180
Гаряча лінія для пацієнтів
icon
0 800 217 887
7:00 - 20:00
Консультація лікаря для пацієнтів
icon
0 800 219 696
7:00 - 20:00
Гаряча лінія для лікарів
icon
0 800 752 180
7:00 - 20:00
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ

Алергія у дітей: переваги комплексної панелі «Педіатрична» від ДІЛА

08.08.2023
Фото - Алергія у дітей: переваги комплексної панелі «Педіатрична» від ДІЛА

 

Алергія належить до генетично обумовлених захворювань, тобто схильність до розвитку алергії передається у спадок. Якщо на алергію страждає один із батьків, ймовірність виникнення алергічного захворювання у дитини становить від 25 до 40%, а якщо обоє – ймовірність зростає до 50–75%.

Панель «Педіатрична» від ДІЛА – комплексний підхід до вирішення проблем алергії у дітей

  1. Містить 21 алерген, що дозволяє виявляти підвищену чутливість (сенсибілізацію) з детекцією специфічних IgE до найбільш актуальних в педіатричній практиці інгаляційних та харчових алергенів.
  2. Результат даного дослідження: виявлення сенсибілізації до кожного конкретного алергену, що входить до складу панелі.
  3. Використовується для первинної діагностики чутливості до:
  • харчових алергенів (молоко коров'яче, яєчний білок, яєчний жовток, тріска, пшениця, соя, арахіс, лісовий горіх);
  • інгаляційних алергенів дерев, трав, бур'янів, кліщів домашнього пилу, плісняви, епідермісу тварин.
     


Чому варто обрати панель «Педіатричну»?


У дітей раннього віку провідними у розвитку алергічного захворювання є харчові алергени. Висока частота харчової алергії у дітей раннього віку пояснюється незрілістю імунної та ферментної систем шлунково-кишкового тракту. В результаті цього їжа може не розщеплюватися до неалергенних складових частин, що сприяє розвитку алергічної реакції. Будь-який продукт харчування може бути алергеном, проте деякі (коров'яче молоко, яйця, цитрусові, шоколад, риба, м'ясо птиці) спричиняють алергію значно частіше, ніж інші.

Від харчової алергії страждає 2-3% дорослих і 7-9% дітей у віці до 6 років. У 5% з них можуть розвиватися респіраторні симптоми аж до бронхіальної астми, можливі і більш небезпечні реакції на кшталт анафілактичного шоку.
ВАЖЛИВО! Анафілаксія розвивається протягом декількох хвилин після потрапляння харчового алергену в організм і проявляється падінням тиску, різким утрудненням дихання, набряком губ і обличчя. При підозрі на анафілактичний шок слід одразу ж звернутися до лікаря, так як він може призвести до смерті.

Повністю вилікуватися від харчової алергії неможливо, але більше половини дітей «переростають» її. Основне значення має повне виключення з раціону продуктів, що викликають алергічну реакцію. Але для цього потрібно точно визначити алерген (або найчастіше групу алергенів).

При цьому необхідно зазначити, що навіть у дітей раннього віку причиною алергічного захворювання можуть бути і побутові алергени – кліщі домашнього пилу, алергени тварин (особливо кішки). Після 3-х років значення харчової сенсибілізації зменшується і зростає роль інгаляційних алергенів (пил, шерсть свійських тварин, корм акваріумних рибок, пір'я птахів, мийні засоби, кліщі домашнього пилу, спори пліснявих грибів і т.ін.).

Панель «Педіатрична» має оптимальний склад, що дозволяє встановити сенсибілізацію до найбільш поширених у дитячому віці алергенів:
Сезонні алергени Цілорічні алергени Харчові алергени
береза Dermatophagoides pteronyssinus молоко коров`яче
тимофіївка лугова Dermatophagoides farinae яєчний білок
амброзія епідерміс (шерсть) кішки яєчний жовток
полин епідерміс (шерсть) собаки тріска
MUXF3 CCD, Бромелаїн гусине пір`я пшениця
  Aspergillus fumigatus соя
  Alternaria alternata арахіс
  латекс ліщина

 

Показання до призначення

  • Для діагностики алергічних захворювань, пов'язаних з сенсибілізацією до інгаляційних і харчових алергенів (бронхіальна астма, алергічний риніт і кон'юнктивіт, респіраторний алергоз, харчова алергія, атопічний дерматит і т. д.).
  • Для виявлення сенсибілізації до інгаляційних і харчових алергенів, за наявності симптомів, що дозволяють припустити їх алергічний характер (закладеність носа, чхання, почервоніння і свербіж слизової оболонки очей, слизово-водянисті виділення з носа, поява сухості і свербежу шкіри після вживання в їжу різних продуктів).
Правила підготовки
За 8 годин витримати голодування, виключити жирну їжу, можна пити воду. Безпосередньо перед обстеженням не палити, виключити фізичні навантаження та стреси. Погодити з лікарем застосування імуносупресивних препаратів (цитостатики, глюкокортикоїдні гормони, моноклональні антитіла тощо).

Переваги діагностики алергії за допомогою дослідження Алергопанель "Педіатрична" 21 алерген в ДІЛА:

  • можливість обстеження під час загострення, на тлі прийому ліків для боротьби з симптомами алергії;
  • комплексна діагностика підвищеної чутливості до 21 алергену (харчові та інгаляційні) завдяки оптимальному складу досліджень;
  • оптимальні терміни виконання, що дозволяють не згаяти дорогоцінний час.
Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому