гаряча лінія для пацієнтів
icon
0 800 217 887
7:00 - 20:00
Консультація лікаря для пацієнтів
icon
0 800 219 696
7:00 - 20:00
гаряча лінія для лікарів
icon
0 800 752 180
7:00 - 20:00
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ

У Києві відбулася Ендокринологічна Колегія «Новини практичної ендокринології за підсумками Європейського ендокринологічного суспільства 2016»

29.11.2016
Фото - У Києві відбулася Ендокринологічна Колегія «Новини практичної ендокринології за підсумками Європейського ендокринологічного суспільства 2016»

23 листопада 2016 року в Києві відбулася організована МЛ ДІЛА Ендокринологічна Колегія «Новини практичної ендокринології за підсумками Європейського ендокринологічного суспільства 2016», професійний захід, який став відкритим майданчиком, покликаним вирішити конкретні завдання практичної ендокринології.

З доповідями по ключовим проблемам спеціальності виступили спікери, провідні фахівці у своїй галузі.

Відкрила роботу Колегії вітальним словом до учасників медичний директор МЛ ДІЛА Ірина В'ячеславівна Сидорова, відзначивши необхідність вирішення питань репродуктології та охорони здоров'я жінок на найвищому рівні. Саме з цією метою експерти компанії ДІЛА збирають актуальну інформацію, алгоритми вирішення клінічних завдань на міжнародних заходах високого рівня. На колегії обговорювалися нові протоколи діагностики та лікування ендокринних захворювань, освітлені на конгресі Європейського товариства ендокринологів у 2016 р.

Проблемі збереження репродуктивної функції присвятила свій виступ завідувач кафедри ендокринології НМУ ім. О.О. Богомольця, д.мед.н. Комісаренко Юлія Ігорівна. У своїй доповіді «Управління факторами, що впливають на репродуктивну функцію жінки (за матеріалами ЕСЕ, Мюнхен, 2016)» вона висвітлила питання, що стосуються тиреоїдної дисфункції і носійства антитіл у вагітних, ведення вагітних з субклінічним гіпотиреозом і ізольованою гіпотироксинемією, негативних наслідків Д-дефіциту для матері і дитини.

За словами старшого наукового співробітника відділення ендокринної гінекології ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України», гінеколога-ендокринолога, акушера-гінеколога вищої категорії, к.мед.н., Єфименко Ольги Олексіївни, гіперпролактинемія є одним з принципових аспектів порушення репродуктивної функції жінки, який не варто залишати без уваги. В рамках Колегії Ольга Олексіївна виступила з доповіддю «Діагностична роль пролактину. Диференційований підхід (на основі «Національного консенсусу по гіперпролактинемії», 2016)», в якій детально зупинилася на алгоритмах обстеження і ведення жінок з синдромом гіперпролактинемії.

Важливі підсумки щорічного конгресу Європейського товариства ендокринологів 2016 року представила Марина Іванівна Бобрик, доцент кафедри ендокринології НМУ ім. О.О. Богомольця, к.мед.н., науковий консультант МЛ ДІЛА. В рамках доповіді Марина Іванівна навела дані про основні положення нового клінічного керівництва ЕSE «Менеджмент інциденталом» 2016, актуальному алгоритмі гормонального і візуалізаційного обстеження пацієнта з інциденталомою, тактикою хірургічного лікування цієї патології.

Колегія ендокринологів запам'яталася авторитетними у професійному і науковому середовищі іменами, великою кількістю гостей і учасників, експертними думками та широкими дискусіями, анонсами сучасних досягнень лабораторної діагностики та інноваційних технологій в галузі сучасної ендокринології.

Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому