Організатор Товариство з обмеженою відповідальністю «МЛ»ДІЛА» (реєстраційний номер провайдера БПР № 1312), номер в Реєстрі заходів БПР_2024 - 3704722.
Захворювання серцево-судинної системи на тлі коморбідної патології. Сучасні підходи до діагностики та лікування.
Можливості лабораторної діагностики та принципи ведення пацієнтів із множинними метаболічними факторами серцево-судинного ризику та асоційованими станами. Актуальність в умовах сьогодення.
Значення способу життя в розвитку серцево-судинних та ендокринних захворювань: виявлення факторів серцево-судинного ризику, особливості стратифікації та можливості покращення прогнозу пацієнтів.
Гіпоталамічний синдром з артеріальною гіпертензією під час стресу війни.
На майстер-класі ми розглянемо:
- Паління кальяну як поширений патерн вживання тютюну: актуальність проблеми, особливості вживання кальяну у порівнянні з традиційними цигарками, вплив на стан серцево-судинної системи та метаболізм, асоційовані серцево-судинні ризики. Підходи до ведення пацієнтів
- Принципи лабораторної діагностики та ведення пацієнтів із метаболічним синдромом. Рання діагностика предіабету та цукрового діабету
- Визначення неалкогольної жирової хвороби печінки у худих пацієнтів. Оцінка асоційованого серцево-судинного ризику та можливості його корекції
- Гіпоталамічний синдром як актуальна проблема сьогодення: оцінка лабораторних досліджень, лікування
Познайомимося з поняттями:
- Особливості паління кальяну
- Діагностичні критерії та лабораторні маркери метаболічного синдрому і цукрового діабету
- Діагностика гіпотиреозу, інтерпретація лабораторних маркерів
- Неалкогольна жирова хвороба печінки у худих пацієнтів
- Гіпоталамічний синдром: нейро-ендокринна форма
Відповімо на питання:
- Чи відрізняється паління кальну від паління традиційних цигарок?
- Чи є паління кальяну безпечним?
- Як попередити розвиток цукрового діабету та серцево-судинних захворювань у пацієнтів з метаболічним синдромом?
- Чи буває неалкогольна жирова хвороба печінки у худих пацієнтів та які загрози вона несе?
- Стресовий гіперкортицизм на тлі гіпоталамічного синдрому, як вести пацієнта.
Захід розраховано на лікарів спеціальностей: Анестезіологія, Акушерство і гінекологія, Алергологія, Гастроентерологія, Дієтологія, Ендокринологія, Загальна практика - сімейна медицина, Імунологія, Інфекційні хвороби, Кардіологія, Клінічна лабораторна діагностика, Неврологія, Нефрологія, Організація і управління охороною здоров’я, Ревматологія, Пульмонологія, Терапія, Ультразвукова діагностика, Хірургія.
Сертифікація заходу: участь у заході передбачає отримання сертифікату* та нарахування 10 балів БПР (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 22.02.2019 № 446 «Деякі питання безперервного професійного розвитку лікарів»).
*Можливість отримання сертифікату лише за умови проходження реєстрації на захід та успішного підсумкового тестування після завершення заходу – не менше ніж 70 % правильних відповідей.
! Звертаємо увагу на те, що змінилися вимоги Центру тестування при МОЗ України щодо термінів оцінювання знань учасників на отримання сертифікатів БПР.
Наразі, для отримання сертифіката учасники заходів БПР мають пройти успішно тестування до кінця доби, протягом якої відбувається захід.
Доступ до тестування буде закрито о 23:59 12.06.2024.
Перейти на тестування можна за https://survey.zohopublic.eu/zs/VAToTT
Дата проведення: 12 червня 2024 року
Формат: онлайн