гаряча лінія для пацієнтів
icon
0 800 217 887
7:00 - 20:00
Консультація лікаря для пацієнтів
icon
0 800 219 696
7:00 - 20:00
гаряча лінія для лікарів
icon
0 800 752 180
7:00 - 20:00
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ

Повітряні тривоги: як зберегти свій час

19.10.2022
Фото - Повітряні тривоги: як зберегти свій час


Вже другий тиждень поспіль звуки тривог стають дедалі частішими. Агресор намагається залякати нас та зруйнувати наші плани. Але не так швидко. Ми продовжуємо жити, працювати, підтримуючи один одного та роблячи наше життя комфортнішим.

ДІЛА підготувала 5 простих порад, як скоротити час на лабораторні дослідження в умовах повітряних тривог.

  1. Перевірте графік роботи. ДІЛА продовжує працювати, і готова приймати вас щодня! В залежності від регіону частина наших відділень працює у режимі з 7:00 до 15:00, частина – з 7:00 до 21:00.  Перед тим, як відвідати ДІЛА, дізнайтесь графік роботи відділення тут або подзвоніть за номером гарячої лінії 0 800 217 887. УВАГА! Під час повітряної тривоги всі відділення ДІЛА зачиняються, але після її закінчення ми працюємо у штатному режимі.
  2. Замовляйте онлайн або через контакт-центр. Оформіть попередньо Ваше замовлення онлайн або через контакт-центр. Завдяки цьому ви зможете отримати 10% знижки та заощадити час, не потрапляючи у черги.  Дізнатись перелік досліджень, ціни та зробити замовлення ви можете тут.
  3. Здавайте дослідження протягом дня. За статистикою, останні два тижні найбільша кількість повітряних тривог відбувається на світанку або у вранішній час. Підкреслюємо, що більшість досліджень ви можете зробити протягом всього дня. Навіть якщо дослідження передбачає здачу натщесерце, ви можете зробити його у будь-який час, попередньо витримавши голодування протягом 4 годин. Ми готові надати кваліфіковану консультацію від наших лікарів за номером гарячої лінії 0 800 219 696. Також на нашому сайті є служба підтримки в чаті за допомогою будь-якого зручного для вас мессенджеру.
  4. Викликайте медичну сестру додому. Економте час та викликайте медичну сестру додому або по місцю вашого знаходження. Навіть якщо у вас немає електроенергії або ви не можете дістатись до відділення, це не привід змінювати плани. Наша мобільна бригада може приїхати до вас і зробити дослідження там, де це буде зручніше. Про можливість обслуговування мобільною бригадою у вашому регіоні ви можете уточнити додатково за номером гарячої лінії 0 800 217 887 або залишити заявку на нашому сайті.
  5. Скористайтесь збереженим біоматеріалом в ДІЛА.  Якщо ви попередньо здавали дослідження в мережі лабораторій ДІЛА протягом 30 днів, але вам необхідно отримати додаткові результати, ви можете скористатись вашим біоматеріалом, який зберігається на нашому виробництві. Для цього не потрібно приходити у відділення, достатньо оформити додаткове дослідження онлайн. Звертаємо вашу увагу, що скористатись даною послугою можна при переліку певного типу досліджень. Уточнити щодо послуги ви можете за номером гарячої лінії  0 800 217 887.

Будьте в безпеці! ДІЛА залишається вашим надійним партнером. І нехай ніщо не зможе зруйнувати ваші плани.

Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому