Заповнюйте анкету-направлення для обстеження на COVID-19 онлайн - заощаджуйте 10 хвилин на обслуговування у відділенні.

×
(098) 594 00 22 (095) 594 00 22 (093) 594 00 22
0 800 217 887 (044) 364 49 91
0 800 752 180
Виділена лінія COVID-19
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Вхід в кабінет

Лабораторія клінічної імунології та алергології

У лабораторії використовується найсучасніше обладнання для діагностики алергії й аутоімунних захворювань. Застосування інноваційних технологій дозволяє інтенсивно розвивати і впроваджувати нові, унікальні для ринку України дослідження. У лабораторії виконується понад 100 видів лабораторних досліджень, основні напрями діагностики:

  • оцінка імунного статусу;
  • алергодіагностика;
  • аутоімунна діагностика.


Імунофлуоресцентний аналізатор Phadia 100, Швеція

 

Аналізатор Phadia 100 Thermo Scientific (Швеція) – «золотий стандарт» у сфері клінічної діагностики й моніторингу алергії, бронхіальної астми й аутоімунних захворювань.

Дослідження здійснюються методом молекулярної алергодіагностики. Метод дає змогу на молекулярному рівні визначити провідний компонент складних алергенів і точніше назвати причину алергії. Діагностика безпечна для пацієнтів, здавати аналізи можна незалежно від контакту з алергеном як дорослим, так і дітям, навіть немовлятам.

Також на аналізаторі виконуються нові дослідження для діагностики целіакії, скринінгу захворювань сполучної тканини (системний червоний вовчак, склеродермія, синдром Шегрена, поліміозит та дерматоміозит, синдром Шарпа та ін.).


Протоковий цитофлюориметр Beckman Coulter FC500-MPL (США)

3_01
4_01

Протоковий цитофлюориметр Beckman Coulter FC500-MPL – прилад від провідного світового виробника обладнання й реагентів для клінічної лабораторної діагностики. Технологія, яка в ньому використовується, забезпечує високу інформативність і якість досліджень для оцінки імунітету.

Основний напрям роботи – комплексне імунологічне дослідження (імунограма), що включає тести: активність комплементу, циркулюючі імунні комплекси (ЦІК), ефективний фагоцитоз, субпопуляції лімфоцитів крові.

З використанням протокового цитофлюориметра FC500-MPL вперше в Україні запроваджено «Розгорнутий субпопуляційний аналіз лімфоцитів людини», що виявляє дефекти в системі клітинного імунітету.

Керівники медичної лабораторії ДІЛА

Шановні партнери, для нас принципово важливо забезпечувати нашим Партнерам можливість використовувати у своїй практиці унікальний лабораторний продукт високої якості. Тому ми відкриті для співпраці і готові брати участь у розвитку та зміцненні позицій Вашого бізнесу на ринку України.

Бабич Олексій Володимирович

Генеральний директор

Старухіна Леся Миколаївна

Виконавчий директор

Сідорова Ірина В'ячеславівна

Медичний директор

Ліцензії та сертифікати Всі ліцензії та сертифікати
Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому