Заповнюйте анкету-направлення для обстеження на COVID-19 онлайн - заощаджуйте 10 хвилин на обслуговування у відділенні.

×
(098) 594 00 22 (095) 594 00 22 (093) 594 00 22
0 800 217 887 (044) 364 49 91
0 800 752 180
Виділена лінія COVID-19
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Вхід в кабінет

Лабораторія клінічної біохімії

У лабораторії виконується понад 200 видів лабораторних досліджень на сучасному обладнанні від компаній BioRad, Siemens, Abbott, BioMerieux та ін.

Основні напрями діагностики:

  • біохімічні дослідження
  • дослідження гемостазу
  • оцінка гормонального статусу
  • діагностика аутоімунних захворювань
  • діагностика інфекцій
  • визначення онкомаркерів

Автоматичний аналізатор гемостазу ACL ELITE PRO (Instrumentation Laboratory, США)

avtomaticheskiy-analizator-gemostaza-acl-elite-pro-instrumentation-laboratory-_02
Застосовується для лабораторної діагностики стану системи згортання крові.
Точність результатів лабораторних досліджень підвищується завдяки використанню кількох методів вимірювання: фотометричного, хромогенного та імунологічного. Висока продуктивність дозволяє проводити дослідження термінових проб (STAT) на протромбіновий і активований тромбопластиновий час менше ніж за 9 хвилин.
Аналізатор має багатофункціональне меню, яке дає змогу проводити на ньому як класичну лабораторну діагностику системи згортання крові (коагулограму), так і спеціальні дослідження для оцінки її функціонального стану.

Система D-10 (BIO-RAD США)

sistema-d-10-bio-rad-
Високоточна, повністю автоматизована система для визначення глікованого гемоглобіну.
В основі роботи приладу лежить референсна методика: рідинна іонообмінна хроматографія високого тиску (ВЕРХ). Це дозволяє досягти високої точності лабораторної діагностики й мінімізувати похибку до рівня 1,5% і менше.
Безпомилковість визначення глікованого гемоглобіну дуже важлива при діагностиці цукрового діабету й оцінці правильності підбору лікарських засобів, які знижують цукор, а також їх дозування.

Автоматичний аналізатор Advia Centaur XP (Siemens, США)

avtomaticheskiy-analizator-advia-centaur-xp-siemens-ssha
Імунохемілюмінесцентний аналізатор – пропускна здатність до 240 тестів за годину. Використовується для досліджень з репродуктивної, тиреоїдної, онкологічної, кардіологічної та інших панелей. На аналізаторі проводиться більше 40 лабораторних досліджень за даними напрямами.
Точність і достовірність досягається за рахунок безпомилкового дозування зразків, використання одноразових наконечників пробовідбірника при дозуванні зразка, що виключає «ефект перенесення» біоматеріалу різних проб або перехресну контамінацію біоматеріалу проб різних пацієнтів у процесі діагностики.
Лабораторна діагностика тестів кардіологічної панелі може проводитися в режимі супертермінового виконання.
У разі необхідності результати лабораторних досліджень в найкоротші терміни повідомляються лікареві пацієнта.

Автоматичний аналізатор Advia 1800 (Siemens, США)

avtomaticheskiy-analizator-advia-1800-siemens-ssha
Високоточний прилад для проведення быльше 50 досліджень загальної клінічної біохімії, спеціальних білків і електролітів з пропускною здатністю до 1800 тестів на годину.
У ньому поєднуються два методи вимірювання: фотометричний і потенціометричний.
Поєднання цих методів в одному аналізаторі дає змогу терміново визначати основні гомеостатичні показники, що дуже важливо при діагностиці важких станів.

Автоматичний аналізатор IMMULITE 2000 XPi (Siemens, США)

avtomaticheskiy-analizator-immulite-2000-xpi-siemens-
На імунохемілюмінесцентному аналізаторі проводиться быльше 40 досліджень з репродуктивної, тиреоїдної, онкологічної, інфекційної, кардіологічної та ін. панелей.
Поєднання високої продуктивності і різноманітного меню аналізатора дозволяє виконувати широкий спектр досліджень для кожного пацієнта (включаючи рідкісні дослідження, остеокальцин, кальцитонін, АКТГ, соматомедин С) протягом кількох годин.

Імунохімічний аналізатор Architect i2000 sr (Abbott, США)

immunohimicheskiy-analizator-architect-i2000-sr-abbott-
Аналізатор з хемілюмінесцентною технологією Chemiflex забезпечує високу продуктивність і якість діагностики. Особливістю технології від Abbott є використання патентованої акридинової мітки, що забезпечує розширений діапазон виміру, підвищення чутливості тестів і стабільності реагентів у часі.
На аналізаторі виконуються дослідження для оцінки гормонів (тестостерон), виявлення онкомаркерів: антигена плоскоклітинної карциноми і онкомаркерів яєчників.

Обладнання для електрофорезу білків (Hellabio, Греція)

oborudovanie-dlya-elektroforeza-belkov-hellabio-_01
Електрофорез – ефективний спосіб виявлення парапротеїнів у біологічних рідинах. Також застосовується на перших етапах скринінгу пацієнтів з різними патологічними процесами, захворюваннями печінки, нирок, імунної системи та ін.
Комплект для електрофорезу Hellabio передбачає визначення білків із застосуванням агарозного гелю. Специфічність методу сягає 98,9%, чутливість − 93,5%. Програмне забезпечення Hellabioscan забезпечує кількісне і якісне визначення фракцій у електрофорограмі (білків, гемоглобіну, ліпопротеїдів) як основних параметрів для оцінки динаміки й точності результатів.

Імуноаналізатор Vidas (BioMerieux, Франція)

immunoanalizator-vidas-biomerieux-
На автоматичному імуноаналізаторі виконуються дослідження для діагностики інфекційних захворювань.
Технологія ELFA (ензим-пов'язаний імунофлуоресцентний аналіз), яка в ньому застосовується, виключає перехресну контамінацію і характеризується високою достовірністю результатів.

Фотометричний рідер SUNRISE (Tecan, Austria), автоматичний вошер Elx50 (BioTeck, USA), інкубатори-шейкери

avtomaticheskiy-vosher-elx50-bioteck-usa
Комплект обладнання для проведення твердофазного імуноферментного аналізу (ІФА) використовується для досліджень гормонального статусу, аутоімунних патологій, онкомаркерів і різноманітних інфекцій.
Обладнання дає можливість максимально автоматизувати і стандартизувати процес дослідження, що підвищує якість діагностики.
fotometricheskiy-rider-sunrise-tecan-austria
inkubatoryi-sheykeryi_03

Аналізатор МАSТ-CLA (Hitachi, США)

analizator-mast-cla-hitachi-_04
Автоматизована система для проведення множинної діагностики алергії. Використовується найбільш чутливий на сьогодні метод у визначенні специфічних IgE – множинний алергосорбентний тест із застосуванням хемілюмінесцентного аналізу (MAST-CLA) або алерготести МАСТ.
Метод дозволяє одночасно визначити до 36 алергенів у малому об’ємі сироватки (0,75 мл), що гарантує максимальну безпеку для пацієнта й інформативність результатів для лікаря.

Аналізатор EasyLyte Calcium (Medica Corp., США)

analizator-easylyte-calcium-knacaph-medica-corp.-_03
Автоматизована система використовується для визначення кальцію іонізованого й нормалізованого кальцію іонізованого (pH 7,4) методом іон-селективних електродів.
Автоматизований розрахунок нормалізованого кальцію нівелює впливи pH, що забезпечує правильність даного дослідження незалежно від кислотно-основного стану пацієнта.
 

Керівники медичної лабораторії ДІЛА

Шановні партнери, для нас принципово важливо забезпечувати нашим Партнерам можливість використовувати у своїй практиці унікальний лабораторний продукт високої якості. Тому ми відкриті для співпраці і готові брати участь у розвитку та зміцненні позицій Вашого бізнесу на ринку України.

Бабич Олексій Володимирович

Генеральний директор

Старухіна Леся Миколаївна

Виконавчий директор

Сідорова Ірина В'ячеславівна

Медичний директор

Ліцензії та сертифікати Всі ліцензії та сертифікати
Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому