0 800 606 777
0 800 752 180 всеукраїнські номери
(044) 531 94 89 для міста Київ
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ

Лабораторія клінічної біохімії

У лабораторії виконується понад 200 видів лабораторних досліджень на сучасному обладнанні від компаній BioRad, Siemens, Abbott, BioMerieux та ін.

Основні напрями діагностики:

  • біохімічні дослідження
  • дослідження гемостазу
  • оцінка гормонального статусу
  • діагностика аутоімунних захворювань
  • діагностика інфекцій
  • визначення онкомаркерів

Автоматичний аналізатор гемостазу ACL ELITE PRO (Instrumentation Laboratory, США)

avtomaticheskiy-analizator-gemostaza-acl-elite-pro-instrumentation-laboratory-_02
Застосовується для лабораторної діагностики стану системи згортання крові.
Точність результатів лабораторних досліджень підвищується завдяки використанню кількох методів вимірювання: фотометричного, хромогенного та імунологічного. Висока продуктивність дозволяє проводити дослідження термінових проб (STAT) на протромбіновий і активований тромбопластиновий час менше ніж за 9 хвилин.
Аналізатор має багатофункціональне меню, яке дає змогу проводити на ньому як класичну лабораторну діагностику системи згортання крові (коагулограму), так і спеціальні дослідження для оцінки її функціонального стану.

Система D-10 (BIO-RAD США)

sistema-d-10-bio-rad-
Високоточна, повністю автоматизована система для визначення глікованого гемоглобіну.
В основі роботи приладу лежить референсна методика: рідинна іонообмінна хроматографія високого тиску (ВЕРХ). Це дозволяє досягти високої точності лабораторної діагностики й мінімізувати похибку до рівня 1,5% і менше.
Безпомилковість визначення глікованого гемоглобіну дуже важлива при діагностиці цукрового діабету й оцінці правильності підбору лікарських засобів, які знижують цукор, а також їх дозування.

Автоматичний аналізатор Advia Centaur XP (Siemens, США)

avtomaticheskiy-analizator-advia-centaur-xp-siemens-ssha
Імунохемілюмінесцентний аналізатор – пропускна здатність до 240 тестів за годину. Використовується для досліджень з репродуктивної, тиреоїдної, онкологічної, кардіологічної та інших панелей. На аналізаторі проводиться більше 40 лабораторних досліджень за даними напрямами.
Точність і достовірність досягається за рахунок безпомилкового дозування зразків, використання одноразових наконечників пробовідбірника при дозуванні зразка, що виключає «ефект перенесення» біоматеріалу різних проб або перехресну контамінацію біоматеріалу проб різних пацієнтів у процесі діагностики.
Лабораторна діагностика тестів кардіологічної панелі може проводитися в режимі супертермінового виконання.
У разі необхідності результати лабораторних досліджень в найкоротші терміни повідомляються лікареві пацієнта.

Автоматичний аналізатор Advia 1800 (Siemens, США)

avtomaticheskiy-analizator-advia-1800-siemens-ssha
Високоточний прилад для проведення быльше 50 досліджень загальної клінічної біохімії, спеціальних білків і електролітів з пропускною здатністю до 1800 тестів на годину.
У ньому поєднуються два методи вимірювання: фотометричний і потенціометричний.
Поєднання цих методів в одному аналізаторі дає змогу терміново визначати основні гомеостатичні показники, що дуже важливо при діагностиці важких станів.

Автоматичний аналізатор IMMULITE 2000 XPi (Siemens, США)

avtomaticheskiy-analizator-immulite-2000-xpi-siemens-
На імунохемілюмінесцентному аналізаторі проводиться быльше 40 досліджень з репродуктивної, тиреоїдної, онкологічної, інфекційної, кардіологічної та ін. панелей.
Поєднання високої продуктивності і різноманітного меню аналізатора дозволяє виконувати широкий спектр досліджень для кожного пацієнта (включаючи рідкісні дослідження, остеокальцин, кальцитонін, АКТГ, соматомедин С) протягом кількох годин.

Імунохімічний аналізатор Architect i2000 sr (Abbott, США)

immunohimicheskiy-analizator-architect-i2000-sr-abbott-
Аналізатор з хемілюмінесцентною технологією Chemiflex забезпечує високу продуктивність і якість діагностики. Особливістю технології від Abbott є використання патентованої акридинової мітки, що забезпечує розширений діапазон виміру, підвищення чутливості тестів і стабільності реагентів у часі.
На аналізаторі виконуються дослідження для оцінки гормонів (тестостерон), виявлення онкомаркерів: антигена плоскоклітинної карциноми і онкомаркерів яєчників.

Обладнання для електрофорезу білків (Hellabio, Греція)

oborudovanie-dlya-elektroforeza-belkov-hellabio-_01
Електрофорез – ефективний спосіб виявлення парапротеїнів у біологічних рідинах. Також застосовується на перших етапах скринінгу пацієнтів з різними патологічними процесами, захворюваннями печінки, нирок, імунної системи та ін.
Комплект для електрофорезу Hellabio передбачає визначення білків із застосуванням агарозного гелю. Специфічність методу сягає 98,9%, чутливість − 93,5%. Програмне забезпечення Hellabioscan забезпечує кількісне і якісне визначення фракцій у електрофорограмі (білків, гемоглобіну, ліпопротеїдів) як основних параметрів для оцінки динаміки й точності результатів.

Імуноаналізатор Vidas (BioMerieux, Франція)

immunoanalizator-vidas-biomerieux-
На автоматичному імуноаналізаторі виконуються дослідження для діагностики інфекційних захворювань.
Технологія ELFA (ензим-пов'язаний імунофлуоресцентний аналіз), яка в ньому застосовується, виключає перехресну контамінацію і характеризується високою достовірністю результатів.

Фотометричний рідер SUNRISE (Tecan, Austria), автоматичний вошер Elx50 (BioTeck, USA), інкубатори-шейкери

avtomaticheskiy-vosher-elx50-bioteck-usa
Комплект обладнання для проведення твердофазного імуноферментного аналізу (ІФА) використовується для досліджень гормонального статусу, аутоімунних патологій, онкомаркерів і різноманітних інфекцій.
Обладнання дає можливість максимально автоматизувати і стандартизувати процес дослідження, що підвищує якість діагностики.
fotometricheskiy-rider-sunrise-tecan-austria
inkubatoryi-sheykeryi_03

Аналізатор МАSТ-CLA (Hitachi, США)

analizator-mast-cla-hitachi-_04
Автоматизована система для проведення множинної діагностики алергії. Використовується найбільш чутливий на сьогодні метод у визначенні специфічних IgE – множинний алергосорбентний тест із застосуванням хемілюмінесцентного аналізу (MAST-CLA) або алерготести МАСТ.
Метод дозволяє одночасно визначити до 36 алергенів у малому об’ємі сироватки (0,75 мл), що гарантує максимальну безпеку для пацієнта й інформативність результатів для лікаря.

Аналізатор EasyLyte Calcium (Medica Corp., США)

analizator-easylyte-calcium-knacaph-medica-corp.-_03
Автоматизована система використовується для визначення кальцію іонізованого й нормалізованого кальцію іонізованого (pH 7,4) методом іон-селективних електродів.
Автоматизований розрахунок нормалізованого кальцію нівелює впливи pH, що забезпечує правильність даного дослідження незалежно від кислотно-основного стану пацієнта.
 

Керівники медичної лабораторії ДІЛА

Шановні партнери, для нас принципово важливо забезпечувати нашим Партнерам можливість використовувати у своїй практиці унікальний лабораторний продукт високої якості. Тому ми відкриті для співпраці і готові брати участь у розвитку та зміцненні позицій Вашого бізнесу на ринку України.

Бабич Олексій Володимирович

Генеральний директор

Старухіна Леся Миколаївна

Виконавчий директор

Сідорова Ірина В'ячеславівна

Медичний директор

Іванова Наталія Валентинівна

Директор з розвитку бізнесу

Ліцензії та сертифікати Всі ліцензії та сертифікати
Дослідження і ціни
Наші Відділення
Отримати результат