Заповнюйте анкету-направлення для обстеження на COVID-19 ПЛР онлайн - заощаджуйте 10 хвилин на обслуговування у відділенні.

×
(098) 594 00 22 (095) 594 00 22 (093) 594 00 22
0 800 217 887 (044) 364 49 91
0 800 752 180
Виділена лінія COVID-19
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Вхід в кабінет

Доступні 2 версії особистого кабінету:
НОВА ВЕРСІЯ
(у режимі бета-тестування*)

* В новій версії кабінету вже доступне створення онлайн замовлень та онлайн оплата. Нова версія працює в режимі бета-тестування у всіх відділеннях Києва та регіонах. Більше інформації тут. Беріть участь у тестуванні та надсилайте нам свій фідбек на адресу feedback@dila.com.ua.

Ласкаво просимо до нового відділення у Дніпрі!

12.12.2021
Фото - Ласкаво просимо до нового відділення у Дніпрі!

 

Шановні клієнти!

З радістю повідомляємо, що вже з 13 грудня мешканці та гості славного міста на Дніпрі можуть ретельніше піклуватися про своє здоров'я у новому сучасному відділенні ДІЛА за адресою: вул. Харківська, 2.

Чекаємо на вас у наступні години:

Графік роботи та взяття біоматеріалу:

Графік роботи та взяття біоматеріалу, в т.ч. на COVID-19
Пн-Пт.
7:00-17:00
Сб.
8:00-14:00
Нд.
вихідний


Ми надаємо широкий спектр послуг у безпечній та комфортній обстановці, дотримуємось усіх міжнародних та національних вимог у своїй роботі, до виконання маніпуляцій допускаємо тільки компетентний та доброзичливий персонал.

Кожне нове відділення – це відмінний сервіс та бездоганна якість лабораторної діагностики:

  • Зручне розташування. Відділення розташувалося прямо в центрі, щоб ви могли легко дістатися з будь-якого району міста та пройти лабораторну діагностику дорогою додому або на роботу.
  • Безпека. Під час відкриття та подальшої роботи ми вживаємо суворих протиепідемічних заходів відповідно до вимог МОЗУ та високих внутрішніх стандартів якості ДІЛА. Так ми створили максимально безпечний простір для вас та ваших близьких.
  • Якість. Безкомпромісні швидкість, точність та достовірність результатів гарантовані застосуванням обладнання та реагентів провідних світових виробників.
  • Повне обстеження здоров'я. З першого дня роботи відділення ви зможете пройти всі необхідні лабораторні обстеження для перевірки здоров'я дорослих та дітей.
     

І пам'ятайте: профілактика захворювань краща і ефективніша за будь-яке лікування!

Подробиці дізнавайтесь за телефонами інформаційно-сервісної служби:

Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому