Заповніть Анкету-направлення для дослідження на COVID-19 онлайн.

×
0 800 217 887Всеукраїнський номер (044) 364 49 91 для міста Київ
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Вхід в кабінет

Всебічне обстеження працівників на COVID-19

18.05.2020
Фото - Всебічне обстеження працівників на COVID-19

В умовах поширення коронавірусної інфекції перед роботодавцями постає питання: "Як убезпечити своїх працівників від інфікування?"

ДІЛА пропонує зручне рішення для організацій (комерційні компанії, державні установи, благодійні фонди) з обстеження співробітників, незахищених груп населення або окремих професійних груп, включно з військовослужбовцями на COVID-19.

Комплексне дослідження  з виявлення вірусу методом ПЛР та антитіл IgG до SARS-CoV-2 - є комплексним обстеженням, яке дозволить одномоментно оцінити наявність або відсутність вірусу в організмі, тобто факт інфікування, та сформовану імунну відповідь у разі, якщо людина вже перехворіла. Завдяки подібному підходу забезпечується виявлення хвороби на ранніх стадіях інфікування, що дозволяє своєчасно ізолювати хворого, розпочати його лікування та провести протиепідемічні заходи. Також роботодавець отримує «імунний паспорт» організації.

Обстеження від ДІЛА - це висока якість і достовірні результати. Забір біологічного матеріалу буде організовано в зручний для вас час і в зручному місці, з виїздом медичної сестри в офіс підприємства або в спеціально спорядженому мобільному пункті. Результати можна отримати протягом 1-2 днів.

Запропонована програма обстеження призначена для компаній, які піклуються про своїх працівників і про свій бізнес. Своєчасна діагностика захистить співробітників від можливого зараження та тяжких наслідків коронавірусної хвороби, забезпечить роботодавцю безперебійність виробничого процесу та збереження ресурсів.

Також ДІЛА співпрацює з приватними медичними центрами з лабораторного обстеження населення.

Звертайтесь за телефоном інформаційного центру 0 800 217 887 або на ел. пошту irina.chunikhina@dila.com.ua.

Завантажте наші додатки
для iOS та Android

На початок