гаряча лінія для пацієнтів
icon
0 800 217 887
7:00 - 20:00
Консультація лікаря для пацієнтів
icon
0 800 219 696
7:00 - 20:00
гаряча лінія для лікарів
icon
0 800 752 180
7:00 - 20:00
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ

МЛ ДІЛА взяла участь в Першому Всеукраїнському форумі на тему: «VAGINA, CERVIX, UTERUS: інфекція, запалення, онкологія»

30.11.2017
Фото - МЛ ДІЛА взяла участь в Першому Всеукраїнському форумі на тему: «VAGINA, CERVIX, UTERUS: інфекція, запалення, онкологія»
 
МЛ ДІЛА взяла участь в Першому Всеукраїнському форумі з міжнародною участю з питань менеджменту цервікальної патології та інфекційно-запальних захворювань органів малого тазу на тему: «VAGINA, CERVIX, UTERUS: інфекція, запалення, онкологія», який з успіхом пройшов у Києві 10-11 листопада 2017 року. Захід відбувся під патронатом НДІПАГ НАМН України, Української асоціації кольпоскопії і цервікальної патології, НМАПО імені П. Л. Шупика.
 
Форум став відкритим майданчиком, покликаним вирішити конкретні завдання медичної науки в області акушерства та гінекології. В рамках партнерських відносин МЛ ДІЛА на захід були запрошені понад 20 практикуючих лікарів з різних регіонів України.
Ділова програма об'єднала освітню та експозиційну частини. У фокусі уваги фахівців акушерсько-гінекологічної галузі медицини виявилися питання патології шийки матки та вплив запальних захворювань органів малого тазу на репродуктивну функцію жінки. На стенді МЛ ДІЛА були представлені інформаційні матеріали за останніми розробками компанії:
  • «Виявлення Trichomonas vaginalis (In Pouch)»;
  • «Скринінг раку шийки матки»;
  • буклет по запальним захворюванням органів малого тазу і т.ін.
Перед учасниками конференції виступили член-кор. НАМН України, д.мед.н., професор Татарчук Т. Ф. та науковий консультант МЛ ДІЛА, к.мед.н. Бурка О. А. зі спільною доповіддю «Еволюція діагностично-лікувальної тактики в менеджменті доброякісних станів шийки матки». У доповіді були відображені ключові моменти розвитку лабораторної діагностики МЛ ДІЛА в рішенні клінічної задачі Скринінгу раку шийки матки, представлені ексклюзивні дослідження.
 
Жваву дискусію у лікарів викликали питання, що стосуються аспектів раціональної антибіотикотерапії при полімікробно-вірусному синергізмі генітальних інфекцій, ЗЗОМТ і репродуктивної функції, критеріїв діагностики і принципів медикаментозної корекції хронічного запального синдрому в гінекології. Обговорення стосувалися також і сучасних можливостей кольпоскопії в амбулаторно-поліклінічній практиці, неузгодженості діагнозу при різних методах дослідження (кольпоскопія, цитологія, біопсія), тактики ведення пацієнток з папіломавірусною інфекцією.
 
З практичної точки зору учасників зацікавили клінічні розбори реальних випадків, наприклад, тактика ведення вагітності при цервікальній патології. Питання хірургії вульви і шийки матки, реабілітації та естетичної корекції, а також цервікальних неоплазій та контраверсії діагностичних і лікувальних стратегій призвели до тривалого обміну думками серед професійної аудиторії.
 
Презентація Національного консенсусу з менеджменту пацієнтів з патологією шийки матки і вульви дозволила показати реальний стан і тенденції майбутнього розвитку акушерства та гінекології в Україні.
 
Експертні думки і широкі дискусії, сучасні досягнення вітчизняних і міжнародних наукових інститутів, останні розробки та інноваційні технології сучасної репродуктивної медицини - цим запам'ятався Перший Всеукраїнський форум. Всі учасники відзначили високий рівень проведення заходу, а також унікальну можливість ознайомитися з інноваціями лабораторної діагностики та ексклюзивними дослідженнями, поліпшити співпрацю між практикуючими лікарями і науковими кадрами, забезпечити можливість для спілкування, обміну досвідом та професійними досягненнями.
Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому